Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is még üresebbnek, magányo...

Más is még üresebbnek, magányosabbnak, celtalanabbnak érzi magát ma este, vagy csak én vagyok ilyen nyomorult?

Figyelt kérdés

Amúgy sem voltam a legjobb passzban az utóbbi hónapokban, évben.. , de ez az este rátesz.. Húsz éves létemre egyedül otthon az anyámékkal.. A képembe tolja ez az esemény, hogy mennyire egy élettelen, szeretetlen egy senki vagyok, akinek egyetlen rendes barátja sincsen, akivel a szilvesztert tölthetné.. Mindenkinek van fontosabb ember az életében, mint én, senkinek sem én vagyok az első.. Anyám, apám persze itt van, mert egy hazban élünk és ők is magányosak, élettelenek azért nem mentek el sehová.

Szerintem én vagyok az egyik leggyászabb ember a világon.. Gyakran eszembe jut, mi értelme van így élni.. Még van bennem remény, hátha majd jobb lesz, hátha lesz majd egyszer egy közegem, ez a remény tart vissza csak attól, hogy megoljwm magam..



dec. 31. 18:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Szia 20-as. Te a szegény lelki betegségben szenvedők ellensége vagy. Távol akarod őket tartani a jó ISTENtől, minden jó forrásától, ne menjenek hozzá, ne tudják a segítségét kérni. Gonosz cenzor vagy, ne jussanak igaz, segítő információhoz. A magyar állam elismeri és támogatja a hívő keresztyének működtette lelki segítő, gyógyító intézményeket. ISTEN és emberek ellensége vagy.
jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Tőlem is ment egy jelentés.
jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Tőlem nem fog miattatok, csinálom amíg lehet.
jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Legyen úgy, ez már szimpla trollkodás akkor ha valaki a szép szóból nem ért.
jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Szia 20-as. ISTEN, Aki alkotta az egész mindenséget, ne tudna a lelki bajban is segíteni. Hiszen Ő az örök szeretet. Nyújtja a karját segítségre általam is, aki a gyereke vagyok. És te meg sokan hogy álltok hozzá? Nem kell, nincs is, bolondság. Ő meg erőltesse rátok a jót? Nem fogja tenni. Akinek kell, adja ingyen, akinek nem, marad ahogy van. Ki akkor a hibás? Nem Ő, hanem ti. Aztán lehet kezdeni rágalmazni.
jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Az a hibás akinek az értelmi képessége nem fogja fel sokadjára se hogy hol kéne tolnia a szent dumát.
jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szia 26-os. Pont ott, ahol nagy a baj.
jan. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Még a szarkazmust se érti....
jan. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
49%
Szia 28-as. Erre a helyre egyenes beszéd kell.
jan. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Akkor értelmezd azt ami le van írva, bár igazából egyre biztosabb, hogy troll vagy.
jan. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!