Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szélsőséges viselkedés és...

Szélsőséges viselkedés és hangulat, át gondolatlanság,túlzott idegesség és a magánytól való félelem.Mi lehet a problémám?23/L

Figyelt kérdés

Nem írok múltbeli dolgokat,hiszen biztos kihatással vannak rám azok is,csak a lényeget szeretném felvázolni ,ugyanis úgy érzem mintha néha a tudatos ketté szakadna.

Van egy olyan lány,aki spontán,átgondolatlan és emaitt olyan döntéseket hoz amit később talán megbán.Szüksége van mindig valakire hiszen nem bír egyedül lenni és emiatt van hogy egy éjszakás kalandokba csöppen.Csak a bulizás nyugtatja meg,néha egy füves cigi,és csak nyugtatóval tud létezni mert egyébként állandóan idegeskedik.

Van a másik oldal ami ugyanúgy idegeskedő lányt takar viszont ott a megbánás és a bűntudat,hogy miközben én átgondolatlanul cselekdtem nem foglalkoztam másokkal.Bűntetem magam emiatt,viszont úgy érzem őszintén hogy senkit nem szeretek,és a családtagjaimat sem.

Úgy érzem hogy sokat bántottak régen,és nem tudok őszintén szeretni de muszáj megjatszanom néha,hogy ne legyek egyedul mert ha nem pörgök depressziós leszek nem eszek,vagy éppen túl sokat eszem.

Nagyon nagy elvarasaim vannak magam felé.Szorongok,és úgy érzem hogy sokszor megalázom magam mások előtt csak azért,mert unatkozok és kell hogy valaki lekössön.

Például van,hogy valakire megharagszok letiltom,aztán feloldom mert nem bírom a maganyom.

Mindig tudom mit kéne tennem igazán,de megrémít az egyedüllét.

Néha nagyon agresszívnak érzem magam és érzéketlennek,aztán hirtelen rám szakad minden egyszerre.

Mi lehet a baj?


jan. 2. 06:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Segíthetne megfejteni a probléma okát pszichológus...

Ha teheted, szánd rá a pénzt.

jan. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tehetem,éppen ezért kérdezem.
jan. 2. 07:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a sok bántalmazás hatására az önértékeléssel lett probléma, nem érzed magad szerethetőnek.

Milyen dolgokon idegeskedsz, ezeket érdemes lenne összeírni, a bekövetkezési valószínűsége ezeknek biztos nem nagy.

jan. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jenő 34 válasza:
0%
Hát nem vagyok orvos, de ez bipoláris zavarnak tűnik, régebbi néven mániás depresszió. Elég szar egy sztori, az idő egy részében az ember túlpörög, meggondlatlan, a másikan pedig depressziós és bánkódik azon, mit is tett pörgős periódusában. Ez kb saját tapasztalat, mert én is bipoláris vagyok sajnos.
jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3-mas!

Őszintén én mindig feszült vagyok és ideges,a nap 24 órájában.A fű és a nyugtató ezekben segít,de nem használom őket jelenleg.Igen,bántalmaztak anno.Batyam,édesanyám,párom.Mentalis zavarban szenvedővel nőttem fel(skrizofréniában szenved).Nem tudom,talán ez is lehet az oka.

Alapjáraton gyűlölöm magam.Voltam evészavaros is amikor nagyon lefogytam.

Sose szerettem a testemet,ezért már évek óta edzek,és mostanában újra alig eszek.Munkát most sikerült találni.Sok helyen dolgoztam már,voltam külföldön is.

A munka lekot és megnyugtat,na meg elszeretnék itthonról költözni,mert nagyon mérgező az itteni lékkör,szóval az van tervben.


Kedves 4-es! Igen,szerintem is lehet kis bipoláris beütésem talán,de ezt így hosszútávon nem tudom hogy fogom bírni.

Pszichiáterhez a héten megyek,aztán max újra gyógyszert ír fel.

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

jan. 2. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem gondolod komolyan, hogy egy problémát, amit amúgy pszichológus/pszichiáter is több ülés, tesztek, beszélgetések alapján mér fel, és állapít meg diagnózist majd itt valaki pár mondat alapján diagnosztizál? Amiket felsorolsz 6 embernek is elég mentális, lelki probléma, nemhogy egynek. Menj orvoshoz, van TB alapon pszichiáter és pszichológus is, a semminél az is több.
jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!