Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok rosszul és mitől...

Miért vagyok rosszul és mitől vannak fájdalmaim? (Depresszió)

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt nagyon durván szedvedtem mert napi szinten erős pánikrohamok voltak rajtam már annyira, hogy azt hittem meghalok. Most már szedek antidepresszánst és jobb, lenne is kedvem sok mindent csinálni de erőm az nulla. Hiába eszem iszom elég folyadékot ugyan úgy nulla energiám van alszom 8-9 órát általában. Fájdalmaim is vannak a nyakam fáj vállam fejem mellkasom is szokott fájni. Gyomor problémáim is vannak sok sav arra szedek most savlekötőt. Voltam dokinál , EKG,vérvétel,agyi CT verfestéssel mert zsibbadtam is... sürgősségin is voltam mindenhol azt mondják semmi bajom de akkor mitől nincs erőm? Mitől vannak fájdalmaim? Ez mind a depresszió? Egyébként az antidepresszáns kivette belőlem a szorongást úgyhogy az már hála istennek nincsen de a depresszió ezek szerint megmaradt... Most lenne lehetőségem vissza menni dolgozni jó pénzért (1 éve ott hagytam ez miatt) és úgy érzem, hogy nem fog menni mert sokszor az ágyból nem tudok ki kelni. Valakinek volt már ilyen aki depressziós? Légyszi írjatok már tapasztalatokat mert úgy érzem egyedül vagyok. Azt mondják egészséges vagyok mégis úgy érzem magam mint aki haldoklik egész nap. Ja a szédülést meg a bizonytalanságot majdnem elfelejtettem. Köszönöm!

jan. 5. 06:15
A kérdező szavazást indított:
Igen nekem is ez van
Nekem egyáltalán nincsenek fájdalmaim
Csak szomorú vagyok
Már ki mentem belőle
14 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Milyen vilag, hogy valaki megteheti, hogy 1 evig ne dolgozzon ... Ja hogy van aki eltart? Ha orditana a 3 gyerek, meg jonnenek a szamlak, egybol elmulna a lustasagod meg a depressziod.
jan. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen antidepresszánst szedsz és milyen dózisban?
jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát mivel nincs párkapcsolatom és gyerekem se ezért nehezebb. Magamért küzdjek? Az már sokkal nehezebb... Igen van aki eltart ha ilyen állapotban nem lett volna senki már nem írtam ki volna a kérdést..de azért köszi a választ, tiszteletben tartom a véleményedet. Nem mindenkinek adatik meg, hogy eltartsák ez tény.
jan. 5. 08:27
 4/13 A kérdező kommentje:
Sertraline 25mg most egyébként 50-et szedtem de le csönkettetem mert azt hittem attól vannak a tüneteim a mellékhatások miatt de nem ezek szerint.
jan. 5. 08:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, pedig a Sertraline elvileg pörget. Orvosoddal beszéltél már? Lehet, hogy más antidepresszáns kell.
jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudtam róla, hogy pörget. Nem beszéltem vele meg már elég sokszor voltam nála már lassan fel sem merem hívni. Jó azért olyan sokszor nem voltam de amikor voltam akkor mondtam, hogy küldjön már el vérvételre kérdezte mi a panasz elmondtam neki azt mondta, hogy erre nem kell vérvétel azt eljöttem ennyi :D ő az orvos elvileg tudja mi van .... Ha nem kell hát nem kell
jan. 5. 22:27
 7/13 A kérdező kommentje:
Most is aludtam 11 órát és ugyan olyan rosszul érzem magam mint amikor lefeküdtem.. érdekes hogy semennyi alvás nem elég
jan. 5. 22:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Vállald el azt a munkát. Leköt, feldob, fizet, beindul az élet!
jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Kezdetben nem könnyű nekivágni a kijovetelnek. De muszáj, ha gondolod írj .
jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
El fogom vállalni jövő hét hétfőn már megyek. Addig meg csináltatok egy labort hátha kiderül mi van. Az a durva amúgy, hogy annyira nem izgat a pénz jó ha van mert tudok venni dolgokat stb de nem motivál annyira gondolom a depi miatt. Nehéz helyzetben vagyok :D
jan. 8. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!