Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom hogy evészavarom...

Honnan tudom hogy evészavarom van?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve van az hogy van egy idő amikor nem eszek szinte semmit csak nagyon keveset majd van pár nap amikor meg sokat eszek az eddigihez képest.Eléggé bűntudatom van ha eszem.Mindenki szerint vekony vagyok de en ezt nem tudom elhinni egyszeruen kovernek latom magam.Nem is tudok annyira sokat enni es nem tudom hogy ilyen vagyok aki nem nagy evos vagy van valami baj.Gyakran van az velem hogy valahogy random megyek vagy felkelek akkor elsotetul elottem a kep es ilyen homalyos lesz ez nem tudom hogy kotheto e ehhez.Es van hogy gondolok olyanokra hogy elkene kezdjek kaloriat szamolni illetve edzeni mert kover vagyok.

jan. 7. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez bőven kimeríti az evészavar fogalmát. Kérj segítséget szakembertől.
jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!