Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki egy normális ámde számára...

Aki egy normális ámde számára nem szimpatikus kérdésre, ìgy válaszol, szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy semmit nem fogsz elérni az eletben, de kicsit szerényebben azért. Tudod vannak olyanok, akikben van annyi intelligencia, felismerték, hogy barátokból, néhány fogyatékos vigyorgó arc körülötted meg facebook-lajkokbol nem lehet megélni. Idejossz, tombolsz, provokalsz, játszod a nagyot, miközben egy senki vagy. Semmit nem érsz. Teljesen összefüggéstelen dolgokról hablatyolsz.

Adidas97 a felhasználó.



2018. aug. 23. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Aki egy ilyen írást kiad a kezéből, az nem normális, és fuldoklik és egyre nagyobb a nyomás rajta, és érzi is.


Kérdező szerintem téged összekevert velem, azért kaptad:)

2018. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval ne törődj vele, mert számára az ahogy most érzi magát még csak a kezdet, mert a játék most indult csak még.
2018. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Mivel nem ismerlek sem téged, sem őt, és a kérdést sem, ezért nem tudom megmondani, hogy ebben a helyzetben ki a nemnormális. Lehet, hogy ő, lehet, hogy te, de még az is lehet, hogy én, vagy éppenséggel egyikőnk sem.:)
2018. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!