Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Videójátékozás helyett milyen...

Videójátékozás helyett milyen hobbi van, amit otthon egyedül esténként lehet csinálni?

Figyelt kérdés
jan. 8. 19:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne egyedül?Vannak introvertált emberek akik így töltődnek fel,nem mindig a többségből kéne kiindulni és erőltetni a társas kapcsolódást mert az az élet sója..

Kérdezőnek meg javaslom hogy ha érdekli a világ akkor hírolvasás,nyelvtanulás mellett értelmes podcastek is jók lehetnek..Relaxálásnak meg ott az asmr mint műfaj,vagy videojáték ambience videók amik egy adott játék környezetét dolgozzák fel relax célból,kellemesen lehet közben olvasni,de akár egy kvízjáték sem rossz mint a honfoglaló.

Bár számomra teljesen meglepő hogy az internet világában hogy lehet unatkozni ha valaki érdeklődő ennyi információ mellett...

jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11


Köszönöm! Az első bekezdésed szóról szóra az, amit ki akartam fejteni, de Te leírtad tömören és érthetően! 🙂

jan. 27. 19:04
 13/18 NTBS ***** válasza:

Olvasás.

Online kapcsolatépítés.

jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Szintén erősen introvertált vagyok és segítő szándékkal, tapasztalatból írtam azt, amit. (Azért kösz a sok lepontozást).


De a többiek nem figyeltek a megjegyzésedre, hogy se barát, se barátnő.

Milyen szociális tevékenységeket végzel?

jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Szociálisat kb. semmit.


Feladatomat elvégzem, utána én emberek közelében kb. semmilyen szinten nem akarok lenni. 30 múltam, kb. 4 éves korom óta ilyen vagyok 🙂


Barátnő volt, már nincs, de alakulóban van új.


Egy komoly párkapcsolatot akarok az életben, azonkívűl semmi mást, ha emberekről van szó 🙂

jan. 29. 10:54
 16/18 anonim ***** válasza:

S.W.O.T ábrát ismered?

Az erősségeidet erősíted tovább. Ebben erősít meg ez az internetes felület is.

De a legnagyobb eredményeket a W fejlesztésével tudnád elérni. Később is szükséged lesz rá az életben.

Nélküled ezt senki más nem tudja ösztönözni.

Ha nem tudod hogyan kezd, akkor olvashatsz önismereti könyveket.


Látod, hogy szembemegyek itt mindenkivel és ezzel vállalom a lepontozásokat.

jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Válassz valami jó könyvet. Gondolnàm, ha sokat játszol, akkor szeretnéd a fantasztikus regényeket.

Én pl, ha olvasol egy jó könyvet látom magam előtt az eseményeket! Jobb mint bàrmelyik film, mert itt a te képzeleted alkot. Plusz mellette bővül a szókincsed és javul a helyesírásod

febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Olvass. Venni se kell könyvet csak könyvtári tagságot.
ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!