Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szedjem össze magam...

Hogyan szedjem össze magam lelkileg?

Figyelt kérdés
Sokszor èrt kudarc mostanában, főleg a forgalmi vizsga miatt mer többszörre se sikerült, ès ez engem teljesen levitt az èletről de tènyleg, nagyon èrzèkeny ès lelkileg gyenge vagyok sajnos alapból. Leginkább azis baj velem hogy meg akarok felelni másoknak, nagyon sok mindenkinek, csaladtagoknak, páromnak, barátnőmnek, osztálytársaimnak illetve bizonyitani szeretnèk mindenkinek meg persze magamnak is, de nagyon nehezen dolgozom fel a kudarcot ès nagyon nem vagyok magamra büszke sajnos. Pedig tudom hogy kèpes vagyok rá de megse sikerul es mar teljesen kivagyok.
jan. 8. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a párodnak meg a barátnődnek is megakarsz felelni. Nem tudnak egymásról, igaz?
jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Hányadik próbálkozásod?
jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Látásból ismerik egymást. De nem èrtem ez hogy jön ide. A hangsúly azon van hogy mindenkinek aki körülöttem van megakarok felelni.
jan. 8. 20:57
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 az 5.ik
jan. 8. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy jegyesed van meg osztálytársaid. Tehát még 18 alatt vagy. Csak mert a "párom" szó ezt jelenti.
jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jegyes. 18 èves vagyok. De akkor kijavítom, hogy "barátomnak"* bocsánat!
jan. 8. 21:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Na igen ebből a "párom" szóhasználatból is látszik, hogy eltúlzol dolgokat. Először látni kéne az ok-okozati összefüggéseket. Min hasaltál el forgalmin? Mi az ami nehézséget okoz és javítani kéne?
jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát sokszor figyelmetlensègen, illetve túlizgulás miatt voltak hibáim pl hogy nem vettem èszre időben egy 30as táblát, vagy nem nèztem hátra kanyarodáskor. Tudom ezek nem kis hibák de annyira stresszelek közben..
jan. 8. 21:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezeknek a mozdulatoknak reflex szerűeknek kell lennie. Azért buktatott meg, mert bizonytalannak érzett a vizsgabiztos és ezzel magadat és másokat is veszélyeztetsz. Az a jó hírem, hogy ez sok gyakorlással biztosan elmúlik, vegyél vagy 20 plusz órát és mondd az oktatónak, hogy hagy vezessél már forgalmasabb helyen és menjetek végig a vizsga útvonalakon is.
jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De igazából az a legrosszabb hogy szimpla vezetèsnèl ilyet eszembe sincs elkövetni ès tökéletessen vègig vezetem a 2 órát. Oktatóm is mondta hogy nagyon nem tudunk már mit gyakorolni mert látja hogy megy, csak vizsgan vagyok annyira stresszbe..nemtudom hogy küzdjem ezt le
jan. 8. 21:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!