Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok erről a gondolko...

Mit gondoltok erről a gondolkodasmodrol?

Figyelt kérdés
Pár éve még lelkesebb voltam azirant hogy tegyek a célomért. Látszólag olyan volt mintha semmit se csináltam volna, és bár tényleg piti dolgokat tettem, de ezek mind óriási batorsagtetelek voltak nekem. De mindhiába, kb semmit nem értek. Tavaly megprobaltak segíteni nekem, de szerintem tuti hogy kényszerből, es túlzottan rám voltak akaszkodva. Akkor már túlságosan fáradt voltam mentálisan, és eldontottem, hogy nem fogadom q segítséget. Nem is teszek már semmit érte, hogy megoldodjon az életem, marcsak a végét várom az életemnek. Nem leszek öngyilkos, de teszek érte, hogy rövidebb ideig tartson. Mert így, hogy ez nem teljesül be, sosem lehetek boldog.

jan. 9. 11:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!