Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám az egész gondolk...

Hogyan tudnám az egész gondolkodás módomat megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Gyakran a rosszat látom mindenben és nem tudok a dolgokhoz pozítivan állni.Gyakran gondolom azt hogy megöljem magam ezek miatt az érzéseim miatt mert sokszor eluralkodnak rajtam.

2023. júl. 17. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerűen. Az ezoterikusok, motivációs trainerek, pénzügyi coachok és egyéb szélhámosok helyett fókuszálj a valódi tudományokra és a világ megismerésére, mint például a fizika vagy az aggyal kapcsolatos tudomány.


Onnantól kezdve hogy sikerült megértenem a részecskefizikát és az agynak a működését rájöttem hogy hogyan vagyok képes állandóan pozitív és életvidámnak lenni. Valamint hogy az életemben felmerülő problémákat, amiket még korábban nagy dolognak tituláltam azokat hogyan tudom egyszerűen, stressz nélkül megoldani.

2023. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Uh ez de jó kérdés !
2023. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Millió meg egy könyv, weboldal, youtube videó van rá.

Plusz pszichológus is tud segíteni.


Nem hiszem, hogy bárki le tudja írni 3 bővített mondatban hogy hogy változz meg.

2023. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés.

Igazából nekem a Biblia segít jól gondolkodni, mert ami benne van hasznos tanításra, feddésre és jóra való nevelésre. És van róla szó benne, hogy mi alapján vizsgáld meg a gondolataid és inkább mire gondolj.

2023. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Negatívizmusból a vallásba... szép ív.

Szerintem előbb tegyél magadban rendet, aztán jónak látod nekifuthatsz a vallásnak is.

2023. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Épp ez az, hogy nem vallás.
2023. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!