Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt az általad legkeményeb...

Mi volt az általad legkeményebbnek vélt kábítószer / drog, amit kipróbáltál?

Figyelt kérdés

jan. 10. 21:16
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
71%
Nikotin
jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
70%
Szintén a nikotin
jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
Alkohol
jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
0%
Első fizetésem maradéka.
jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
30%
az internetes játékok...
jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék kapni, ahogy az első 3 válaszoló is tette, köszönöm!
jan. 10. 21:35
 7/40 anonim ***** válasza:
71%
Koffein, alkohol
jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
47%
Hát mielőtt a bipoláris zavaromat kezelni kezdték, elég sok mindent. A depressziós szakaszokban rendszeresen használtam speedet, marihuánát, a mániás szakaszokban pedig alkoholt, ópiátokat. Mióta kezelést kapok, teljesen tiszta vagyok, egyedül a dohányzás maradt meg.
jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
73%

A legkeményebb az alkohol mert pár napja is kint elaludtam a fagyban, aztán a detoxba ébredtem (szóval mondhatni majdnem belehaltam). Amúgy én több évtizede használok mindenféle szembejövő drogot. Lényegében az összes klasszikust a fűtől a heroinig, és még biztosan több mint 100 különböző dizájner drogot is használtam. Igazából lekövetni sem lehet.

Nekem az LSD és a DMT volt még ami oda ba..ott, és az az érdekes ezek nem okoznak függőséget. A hallucinogéneken kívül ugyanis mindenre kb ráfüggtem keményen, és hosszú távon sokkal jobban elba..szták az életem mint előre gondoltam volna..

jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%

#9

Ahha, hernyó, mi?

jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!