Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rémálmom volt és félek elaludn...

Rémálmom volt és félek elaludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt hittan órán az ördögűzésről beszélgettünk, mert a hittan oktatónk ördögűző. Érdekesnek találtam a témát, mesélt arról, hogy milyen dolgok történtek eddig a tapasztalatai során. Viszont éjjel egyedül voltam koli szobán és hajnalok hajnalán felkeltem, hogy nagyon rosszat álmodtam ezzel kapcsolatban, mozdulni se mertem, féltem visszaaludni. Most viszont már elaludni is félek, amint este van és egyedül vagyok, mert mindenki alszik nagyon paranoiásba váltok át. Próbálok megoldást találni, eddig kevesebb sikerrel. Eddig megpróbáltam felkapcsolni az éjjeli lámpát, viszont így sem jó, így is félek. Délután tudtam aludni, nem értem miért csak éjjel van ez.

jan. 11. 01:53
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Keress más hittantanárt, de nagyon sürgősen!
jan. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanul, az iskolai hittantanár, nem tud újat keresni.

Kérdező, lehet segítene, ha valami vidám videót/filmet néznél este.

jan. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallgas zenét, takarózz be engem ez megnyugtatna.
jan. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!