Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakori rémálmokat mi okozza?

Gyakori rémálmokat mi okozza?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta gyakran vannak rémálmaim, mostanában csak azok vannak.

2022. dec. 18. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

Valami nyomaszt, nincs rendben.


Általában az alom kontextusa segít ebben.


Engem pl régen gyerekkoromban kezdetben sokat bantottak az iskolában, kiközösítettek . Így rengeteget álmodom , hogy leloknek a buszról vagy bántanak. Pedig már nem ez a helyzet, de lehet magamban mégsem léptem túl ezen.


Valami biztosan bánt, de az én esetembol úgy gondolom, az almod jelzi, mi is az .

2022. dec. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyanokat álmodok hogy pl. Egy lány rám néz és ijedten visítani kezd. Vagy hogy nagyon furcsa, idegen helyeken járok egyedül. Egyszer azt álmodtam hogy nagymamám gonosz és bezárt a kunyhójába.
2022. dec. 18. 02:16
 3/3 anonim ***** válasza:
7%

Ebből talán arra tudok következtetni , hogy egyedül érzed magad. Illetve stresszes vagy, lehet bizonyos személyek miatt akik közel állnak hozzad .


De nem vagyok alom Fejtő … :)


Lehet érdemes lenne megosztani ezt egy baratoddal vagy csaladtaggal. Hátha sikerül megnyugtatni .


1 voltam

2022. dec. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!