Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyen van mozgásterápia...

Tündérhegyen van mozgásterápia is? Vagy ilyen helyen elhízik az ember?

Figyelt kérdés
Fontolgatom, hogy bemenjek, de ha hónapokig bent kell kuksolni és heti háromszor kimehetek sétálni a parkba és ennyi és amúgy meg ülök az ágyon, akkor biztos, hogy felmennek rám a kilók.

jan. 11. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de a Thalassában van.
jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapot voltam bent egy hasonló helyen, ott egyáltalán nem lehetett kimenni se, mert pont covid volt. Azaz a kórház udvarára igen, ott csomót sétáltam. (Tündérhegyen azt se lehet??)

Sok séta, lépcsőzés, meg nagyon figyeltem rá, hogy a kevés mozgás miatt keveset is egyek. Így én konkrétan fogytam bent.

jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mozgásterápia amúgy nem valami kardio edzés, vagy egészségügyi torna. Amikor én voltam Thalassában ott leginkább páros meg csoportos szituációs gyakorlatok voltak. Ki hogyan fejezi ki magát a mozgással, hogyan kapcsolódik másokhoz, hogyan tudsz vagy nem tudsz összehangolódni másokkal, milyen érzéseket váltanak ki ezek belőled (pl. hogy mások előtt kell csinálnod valamit, hozzádérnek, bizalomjátékok során mennyire tudod elengedni magad, stb.). Amúgy én nagyon szerettem, nagyon jók voltak a terapeuták is akik akkor tartották. Hasznos de nem fogsz fogyni tőle, nem ez a célja. Tündérhegyen nem tudom hogy van, Thalassában eleve voltak bejárósok akik délután hazamentek és (majdnem) azt csináltak amit akartak, edzhettek vagy bármi. A bentfekvősöknek úgy rémlik hogy volt kimenőjük, tehát ők is el tudtak menni edzeni. Plusz ott elég nagy volt a hely, volt egy hatalmas kert, lehetett mozogni. Heti 2-3x volt munkaterápia 1,5 óra az viszont átmozgatott ha akartad. Az sem arról szólt hogy szakadj meg, de én ott eléggé kiéltem magam, sokat ástam, kapáltam, lapátoltam, rendesen vert a víz meg elfáradtam a végére. Bár az januárban nem tudom mennyire van, én tavasszal/nyáron voltam amikor sok munka volt a kertben. A lényeg, hogy ez ne tartson vissza, menj nyugodtan aki akarja az meg tudja oldani ezeken a helyeken is, hogy ne hízzon el. Lehetőség van rá, egy pszicho rehabon nem az a cél hogy teljesen leépülj testileg.
jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

heti 3x kimehetsz és csak vasárnap estétől péntek délután 1-ig kell bent lenni.

Van mozgásterápia de ahogy írták is, az nem sport jellegű.

jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kimenők mikor vannak?
jan. 26. 11:50
 6/9 anonim ***** válasza:
A Thalassában akkor, amikor időben kérsz és kapsz.
jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tündérhegyre gondoltam:(( a kérdében is, ahogy említettem
jan. 26. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel azt kérdezd meg b+
jan. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Delutan 3 es este 8 kozott.
jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!