Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lemondjam a kórházi felvételemet?

Lemondjam a kórházi felvételemet?

Figyelt kérdés

22-én kéne befeküdnöm, de egy ideje megint jobban érzem magam, tudok dolgozni, és félek hogy egy esetleges gyógyszerátállítás kárt okozhat. Csak akkor a közeli ismerősöm meg fog haragudni. Ez a baj. Ezért mennék csak be, hogy ne mondja az ismerősöm hogy nem fogadom meg a tanácsát.

Egyébként ha lemondom többet nem fogadnak?

Addig még változhat a dolog, de félek nagyon mert nekem csak három olyan gyógyszer vált be ami nem okoz mellékhatásokat és azokat szedem jelenleg


jan. 13. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ne lemondd a felvételedet, hanem konzultálj az ottani dokival, hogy jobban vagy és mit javasol?
jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is orvosi konzultáció, kérd ki a szakemberek véleményét.
jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ne te dontsd el mikor vagy 'jol'. Korhazi kezelesre (foleg pszihiatriara) nem veletlenul szoktak beutalni valakit.
jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat ha tévedek! Nem Te vagy a skizofrén beteg aki gyakran több frontint vesz be?

Ha igen, akkor mindenképp feküdj be a kórházba.

jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Az ismerősöd több évtizedes gyakorlati praktizálással rendelkező pszichiáter ?
jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Biztos okkal kell befeküdnöd. Ez nem kívánságműsor.
jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen rugózol hetek óta. Holnap meg megint 12 Frontint fogsz beszedni. Most már le ne mondd a kórházat, essél túl rajta!
jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!