Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek pedofil hajlamai,...

Ha valakinek pedofil hajlamai, vágyai, fantáziái vannak, az általában a saját gyermekére is kiterjed?

Figyelt kérdés

jan. 16. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Úgy gondolom igen, más kérdés meddig megy el?
jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha valaki az ellenkező nemhez vonzódik akkor az a testvéréhez is vonzódik? Na, pont ekkora marhaság szerintem a kérdésed.
jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2

Nem marhaság, mert sajnos ilyen is van

jan. 16. 18:59
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Jó kérdés, szerintem nem. Ha családon belül történik ilyen, akkor általában azt olvashatjuk, hogy nevelt gyerekével tette, vagy valami hasonlót.

Persze biztos van példa arra is, amikor saját gyerekre gerjed, de szerintem ritkább lehet.

jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
17 évvel idősebb a nővérem, és amikor fiatal volt, sportolt, vagány csaj volt, de eszembe nem jutott, hogy esetleg... Viszont kérdező, sajnos nincs kizárva, hogy amit feltételezel ez így van, ráadásul a saját gyereke kiszolgáltatott. De hát Magyarországon ez a divat, ilyen perui nagykövetek, és ereszen csúszkálók a menő csávók, aztán ez az értékrend..
jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

3 Van ilyen is, meg testverek kozott is van incest es van, ahol nincs. Szoval minden pedo masmilyen lehet. Olyan pedo is van, aki bi, homo vagy hetero pedo, na meg vonzodhat felnottekhez es gyerekekhez is egyszerre vagy csak a gyerekekhez.

Alfred Kinsey pszichiater sok pedoval keszitett interjut anno, sztem o biztos kutatta ezt is. Nagy szexologus volt, esetleg keress utana angol nyelvu oldalakon...

jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Aki vonzódik a felnőtt nőkhöz akkor az anyjához is? Egyetértek #2-essel.
jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7

És igen, ilyen is van

jan. 16. 20:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 az is ilyen is van, az nem általában
jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6 Amit leírtál, arról nem is tudtam.


Én csak egy példát tudok hozni: kis városban élek. Volt itt egy középkorú férfi. Az unokahúgát molesztálta több alkalommal is. Nem tudom ez válasz-e a kérdésre. A kislány családtag. Nem is túl távoli.

jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!