Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintem nárcisztikus vagyok,...

Szerintem nárcisztikus vagyok, csak most fedeztem fel, 24 évesen. Kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés

A szüleim mindketten nárciszok, és így lettem én is felnevelve, és egyre jobban átlátom az eddigi egész életemet, és teljesen el vagyok keseredve.

Már értem hogy miért lettem nyomi, akit sosem szerettek a kortársai, és megértettem hogy miért tartok ott, ahol.

Borderline zavarra is hasonlít a viselkedésem, sőt talán arra jobban.

Mit tegyek? Ki tud segíteni?



jan. 18. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Ki tud segiteni? Szerintem egy autoszerelo. Vagy egy asztalos. Fogadjunk, ezt nem tudtad.
jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
A nárcisz az egy szép virág
jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Nárcisztikus,toxikus,borderline😂De nagy divat lett ez a 20évesek közt.Ha több vagy mint 40 akkor tuti nárcisztikus vagy számukra.Magukat meg szeretik borderline-nak beállítani.Mi a tököm van veletek???
jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Utolso, ez egy most futo divat. Csunyan nezett ram a parom, pszichologus.

Ram szolt a tanar, pszichologus. Rosszat almodtam, pszichologus. Olyan kedvem van, pszichologus. Nincs kedvem dolgozni, pszichologus.

jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Én is borderline akarok lenni,hogy kell csinálni???
jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Mindig sok írásjelet kell írni, és nárcisztikussal összeköltözni, plusz nárcisztikus főnök és munkatársak kell, hopp, borderline is lettél.
jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem biztos, hogy az vagy. Aki ténylegesen nárcisztikus, az biztos nem akarna "megjavulni" mert nem lát magában problémát. Mindenki más a hülye, ő tökéletes. Ne diagnosztizáld magad. Amúgy nem vagy szorongó típus és önbizalomhiányos? Ezek az emberek szoktak mindent magukra venni, túl agyalni dolgokat, a végén már annyira elhiszik, hogy "mutatják is" a tünetet, közben meg nem is ez a valóság.
jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Már az is segítség neked hogy felfedezed hogy működnek a nárciszok, de szerintem se vagy az mert a nárciszok szoktak inkább ilyeneket írogatni hogy nincs is ilyen dolog mert látott pár embert aki tévesen így szidta az exeit hogy nárci, szóval nincs is ilyen és akkor ennek örül. Az ilyenek szerintem érzik a vesztüket azért szidják ennyire ezt, de ők nem is mondják magukra soha, sőt az egészet letagadják úgy ahogy van. De ha tudod hogy működnek akkor nem is tudnak rád olyan rossz hatással lenni :)
jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 - brutális traumák érjenek éveken keresztül. Lehetőleg közvetlen bántalmazás, folytonos megalázás és minél fiatalabban 10 éves kor előtt bónusz :D


Hatása:

Borderline leszel vagy nárci, vagy antiszoc.

Én bpd lettem de fixen vannak antiszoc vonásaim , nem tudom megérte e, életképes de kegyetlen lettem, hullámzó érzelmileg mégis racionális. Kiigazodni nehéz, mikor melyik hangulatban mi jön elő.

jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el ismerkedni, és 3 hónapon belül megtudod a diagnózist.
jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!