Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Itt önök között találok...

Itt önök között találok szakembert szakorvost akitől tudok/, tudnék kérdezni mentális-szellemi zavarok ügyében!?

Figyelt kérdés

Aspegeri személyiség zavarok szociális fobia adhd gyanú disthymia pánik rosszullét depresszió ezeket a megállapításokat kaptam és diagnózisokat.

Még hogy a gének a génjeim a gén állományon tehető felelőssé.

De igazán mégsem tudom azt hogy mi a betegségem sérülésem oka.



jan. 19. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, ki az, aki válaszol, nem nagy a valószínűsége, hogy orvos.
jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább menjen el egy valódi orvoshoz az a biztos ,látatlanba nem lehet diagnosztizálni senkit.
jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Max olyan embert fogsz itt találni, aki a Wikipédiáról bemásolja a betegség kezelésével kapcsolatos diagnózist.

Kicsi az esélye annak, hogy orvos unalmába a gyakorin lóg.

jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát csak mégis egy szakember, vagy szakorvos nem hurrog le nem szól le engemet engem és kielégítő választ tud adni a leirásom a panaszaim alapján.

Azért gondoltam azt, hogy így úgy fogalmazok meg a kérdésemet, hogy célzottan.

jan. 19. 13:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ha még valami csoda folytán egy orvos idetévedne akkor sem tudná önt diagnosztizálni mert ez nem így megy. El kell menni személyesen mert ezt nem lehet egy leírt szöveg alapján megállapítani. Különféle vizsgálatokon kell átesni nem olyan egyszerű ezeket a problémákat megállapítani.
jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És mik lennének volnának azok a különböző különféle vizsgálatok?

Engem eddig nem vizsgáltak ki kellőképp azt érzem magamban legbelül.

Volt még tizenéve több mint tíz évvel ezelőtt ez az orvostudakozó de ma már az sincsen:-(:-s ott legalább minimum ingyenesen lehetett kérdezni és a válasz is ingyenes volt korlátlanul egy ideig még a webbetegen is.

jan. 19. 13:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 A wikipédia már kiment a divatból, most a chatgpt a menő.


Kérdező! Egyetértek az 5-össel. Egyébként vannak olyan internetes platformok ahol te kérdezhetsz és az orvos válaszol de pszichiátriai változattal még nem találkoztam, csak belgyógyászatossal.

jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tamás, hiába regisztrálsz új néven, a stílusod, szóhasználatod elárul. Újra és újra felteszed a kérdést. Diagnosztizáltak már, gondolom gyógyszereket is kapsz. Keress egy új szakorvost magánúton (igen, drága lesz) ha úgy érzed EGYIK diagnózis sem jó, de ne írogasd ki ide a kérdést ismételten. Nagyon sajnálatos, hogy ennyi problémád van, számtalan választ, lehetséges okot megírtak már neked, többnyire jóindulatú, kedves válaszokban, kérlek, fordulj szakemberhez, ne itt, a való életben! De még jobb lenne - neked is - ha elfogadnád az állapotod és megpróbálnál a jövődre koncentrálni. Ha jól emlékszem elég fiatal vagy még, tönkreteszed az életed, ha ezen rágódsz, miért lettél ilyen, genetika vagy a születési körülményeid, meg hogy szerinted rosszul lettél diagnosztizálva stb.
jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tamás, ugyanúgy nem a válasz erre a kérdésedre is, mint az előzőre. Itt nincsenek orvosok. Menj el államiba vagy gazdálkodd ki a magán orvos árát.
jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm a válaszokat mindenjot viszlát
jan. 21. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!