Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha úgy érzem már...

Mit tegyek ha úgy érzem már semmi értelme nincs az életemnek?

Figyelt kérdés

Egy ideje már, de különösen egy hónapja azt érzem nincs miért élnem.

Próbálom tartani magam, és nem mutatni ezt, de belül rettenetesen össze vagyok omolva.

Persze tudom, hogy nem szabad elhagynom magam, de úgy érzem már nem bírom sokáig.

Már hosszú ideje csak egy szerelemnek élek, teljesen a betege lettem.

Sokáig eszembe sem jutott volna kiírni ezt a kérdést hiszen nem áll szándékomban sajnáltatni magam, sem másoktól várni a megoldást, hiszen tudom hogy ezen csak én tudok segíteni de már tanácstalan vagyok...



jan. 22. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Kezdj el ketaminozni, meglátod sokkal jobban leszel. Nem mellesleg depresszió kezelésére is használjak több országban is, a hatása alatt helyre fogod tudni tenni magadban a dolgokat, és rájössz hogy nem is olyan rossz a helyzeted, mint amilyennek látod. Garantálom, hogy olyan nyugalomban és elfogadásban soha nem voltál még.
jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy már hosszú ideje csak egy szerelemnek élsz?
jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok túllépni a csalódásomon
jan. 22. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Hallod én nem tudom mi van, vagy mérgeznek minket valamilyen módon, vagy "csak" a szezonális depresszió - aminek komoly biokémiai oka van - de a családom és a környezetemben nagyon sokat meg vannak zuhanva. :(

Életuntság, szenvedés minden nap, de menni kell, teljes letargia.

Én azt javaslom, hogy vegyél igénybe valami fényterápiát, szaunát ezekben csak tespedni kell és töltődsz. :)

A szerelemről csak annyit, hogy a pįņą annyi, mint a tenger, egy sem ér búslakodást. (Írom ezt nőként.)

Hajrá!

jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, sajnálom hogy nálatok is ilyesmi a helyzet:(

Egyébként 19 éves lány vagyok, és 5 éve szenvedek ezzel lassan

jan. 22. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:
De figyelj, még nagyon fiatal vagy! Előtted az élet. A szerelem olyan, hogy abból több is van. Nyilván nem mindegy, hogy tovább próbálsz lépni vagy nem. A helyedben keresgélnék, ismerkednék. Lehet találsz egy másik fiút, aki kedves, aki elvonja egy kicsit a figyelmed a múltról, aki szépnek lát stb. Ha szerzel új emlékeket, úgy az agyadnak is könnyebb továbblépni. Másnem addig, még nem vagy túl rajta, minimum a családodra gondolj, vagy a barátaidra. Olyan ember nincs, akit senki sem szeret, így téged is szeret valaki. ő(K) többet ér, mint egy szerelem.
jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Próbálok tovább lépni, de mostanában nagyon elgyengültem
jan. 22. 22:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, én is túlestem már annyi csalódáson.

Fog még jönni jobb akiért ugyanígy odaleszel, ha nem jobban! ;)

jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, ezen nagyon sokunk átesett. Tovább kell lépni, ez a megoldás.
jan. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Énis valami ilyesmibe vagyok. Nem vagy vele egyedul. Gyakorlatilag barataim sincsenek
jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!