Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepik, szorongásoldók-...

Antidepik, szorongásoldók- nyugtatók mennyire kábítanak el? Ha alapból nyugodt a természetem, de zárkózott, csendes vagyok akkor melyiket irjak fel?

Figyelt kérdés
jan. 22. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Kerüld az ilyen szerek használatát, mert butítanak, elmélyítik a kilátástalanságot és az öngyilkossági hajlamot is fokozzák!
jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
A nyugtatók szedàlnak, az antidepresszánsok pedig főszabály szerint ne, kivéve pl a mirtazapint
jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mirtazapin mivel különb?


Amúgy nekem az antidepresszáns mikor több évvel ezelőtt írtak fel... Nem volt rossz. Kivéve hogy hetekig nagyon száraz volt a szám. De valahogy újra jobban tudtam dolgozni, terhelhetőbb lettem.

Viszont kábé fél évre rá észrevettem hogy eltüntetett minden libidót és orgazmusképtelenséget okozott.

Akkor fokozatosan abbahagytam. Na, az elvonási tünetek azok szarok!

Rá pár évre megint írtak fel, elkezdtem szedni, akkor nagyon szar volt, tiszta ideg voltam tőle, egyszerűen remegett a gyomrom, nyugtalan voltam. Na úgyhogy azt abba is hagytam. Viszont nem voltam jól, még egyszer nekifutottam, de ugyanúgy csak nyugtalanságot okozott.

Most itt vagyok meglőve. A rossz hangulatot igazából már leszarnám, csak kábé semmire sincs motivációm.

jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mirtazapin erős antihisztamin is ami extrémen álmosító hatású
jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!