Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek ennyire fáradt 0,25...

Lehetek ennyire fáradt 0,25 mg frontintól?

Figyelt kérdés

Alváshoz vettem be egyet, régebben párszor aludtam a 0,25-ös tabletta felével, de évek óta nem használtam. Most este 10kor vettem be egy egész 0,25-t és még most is fáradt vagyok, szédülök és nagyon enyhén nyom a fejem.

Hogyan lehet ez? Mindenkitől azt hallom, hogy ez a mennyiség szinte placebo, de én tényleg nem vagyok jól.

Rengeteget ittam már, attól talán javulgat, lehet még valamivel segíteni?


jan. 24. 10:30
 1/8 qborka ***** válasza:
21%

Én is igy érzem magam, Frontin nélkül.

Szerintem az időjárás,a front, a teli Hold a ludas 🙂

jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az alváson nem fog segíteni amit említettél, ha rendszeresen fáradt vagy, azt érdemes kivizsgáltatni.
jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Krízis van a magánéletemben, ezért volt rá szükség, mert már napok óta nem aludtam. Most sikerült aludnom, csak roppant fáradt vagyok amióta felkeltem. Egyébként nem szoktam fáradt lenni.
jan. 24. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem valószínű, hogy a frontin az oka, inkább a krízis.
jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
33%
Ha krízis van a magánéletedben, megvan a ludas. A stressz amúgy is jelen van az életedben, ha egyáltalán VAN OTTHON frontin. A stressz kortizoltermelésre sarkallja a mellékvesét, ami a test energiaközpontja. Az állandó stressz kifárasztja a mellékvesét, így az életfolyamatok működtetéséhez kevesebb energia jut. Ettől vagy fáradt.
jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A Frontin nem altató, rendszeresen semmi esetre ne szedd. Ha a citromfű, macskagyökér, komló és hasonló gyógynövények és a belőlük készült tabletták nem válnak be, akkor inkább beszéld meg orvossal, hogy kezeld az alvásproblémádat.

Nem valószínű, hogy az este beszedett Frontintól fájna a fejed.

jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem egy barátnőm aneszteziológus férjét és bizony van, aki érzékeny ezekre. Dormicumot ajánlott helyette.

Semmi esetre se fogom rendszeresen szedni, de a krízisben segít a munka, mint figyelemelterelés, ahhoz viszont aludnom kell.

Orbáncfű, citromfű, melatonin, valeriana megvolt, semmit nem értek, sima stresszes helyzetben jók, de most kevés.

Ismerem a stressz fiziológiáját, de ez az érzet teljesen más volt, mint amiről írsz. Csak azért írtam le, ha valaki ide téved egyszer, lássa, hogy van ilyen érzékenység.

jan. 25. 06:50
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
ez nevetséges mennyiség frontinból hacsak nem egy 25kilós lány vagy.A doemicum ettől sokkal erősebb és az altató amásik nyugtató
jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!