Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szorongok a nyelvvizsga...

Nagyon szorongok a nyelvvizsga miatt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Életemben először megyek februárban nyelvvizsgázni. Nagyon félek, hogy nem fogok tudni megszólalni, mert ilyen helyzetben nem voltam még és nem tudom hogyan fogok reagálni. Sokat tanultam de nem tudom megfelelő szinten vagyok-e mert ugye nincs senki aki megmondaná nekem hogy pl B2 szintű az írásom vagy a beszédem. Minden nap feszült vagyok emiatt, hogyan tudnék ettől szabadulni?

jan. 24. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

vannak chat szolgaltatasok, ahol beszelhetsz angol anyanyelvuekkel is.

gyakorlod a nyelvet es talan meg is nyugodsz, hogy nem borzaszto ez

jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval úgy mész nyelvvizsgázni hogy nem is beszélgettél még senkivel angolul? Az úgy meredek, de ha nem is sikerül nem te leszel az első aki megbukott szóval nem kell parázni. De a továbbiakban mindenképp kell a kötetlen beszélgetést gyakorolnod valamilyen módon mert azt nem lehet bemagolni
jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Németből vizsgázok. És de, beszélgettem már sokszor németül ismerősökkel de vizsgahelyzetben azért más. Amúgy közben találtam pár minta videót a vizsgáról és nagyon lassan beszélnek sok hibával stb, és biztos nem raknának fel olyan videót, amin nem is sikerült a vizsga. Úgyhogy megnyugodtam. De köszönöm az eddigi válaszolóknak.
jan. 27. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!