Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs hatása az antidepresszán...

Nincs hatása az antidepresszánsnak? Kb fél évig nem szedtem, tegnap bevettem és nem éreztem kb semmit.. mintha be sem vettem volna. (volt hatása akkor mikor szedtem féléve) Tudom hogy egy bogyótól nem lehet "javulást" várni.

Figyelt kérdés
jan. 25. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért elég szomorú, hogy fél évig szedtél egy gyógyszert amiről alapvető ismereteid sincsenek.

Antidepresszáns nem hat azonnal, a teljes hatás kialakulásához minimum egy hónap folyamatosan szedés kell.

jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

meg fogod szokni előbb utóbb mindet

Foglald le magad munkával sporttal társasággal satöbbi, ha magától csak a gyógyszertől vársz javulást az nem fog 100%-osan bekövetkezni az csak segítség

Ez olyan mint a Xanax, fél évig kiüti az embert aztán olyan mintha be sem vette volna mert az agy a phszihiátriai gyógyszerek kábé 90%-ához teljesen hozzászokik és utána már nem nagyon érez belőlük semmit

jan. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az antidepresszanst hetrkig kell szedni, hogy javulást érezz
jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem egy alkalomtól kell várni a hatást, de emlékszem hogy mikor bevettem először volt hatása.. Frontinnak is volt először hatása, de leginkább az első héten.. tényleg lenyugodtam tőle. Nyugtatót előbb hagytam el és most nem vettem be,
jan. 25. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!