Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon durván üldözési mániám...

Nagyon durván üldözési mániám van, emellett paranoiás vagyok, pánikbeteg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen meg vagyok őrülve saját magamtól. Éjszaka nem merek aludni, folyamatosan az ablakomat nézem, hogy nem figyel-e valaki, folyamatosan azt képzelem, hogy itt van valaki a házban, mert olyan hangokat szoktam hallani. A telefonom kameráját folyton takarom, azt is tervezem, hogy elől hátul leragasztom, ha esetleg egy profi hacker bejutna a telefonomba akkor ne tudjon figyelni a kamerán keresztül. Attól is tartok, hogy valaki hallgatózik a telefonomon keresztül. WC-re csak itthon merek menni, munkában egész nap nem megyek, ha kell, ha nem, mert félek, hogy valahol van elrejtve kamera és felvesznek, figyelnek. Ha valaki rámnéz az utcán, egyből elkezdek szorongani, hogy biztos tud valamit rólam.

Kérlek, segítsetek! Teljesen ki vagyok már készülve.



jan. 25. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Valaszolj oszinten: vagy te annyira erdekes ember, hogy valaki energiat, idot, penzt aldozzon arra, hogy nezze, ahogy nezed a telefonod?
jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Ennek ellenére beképzelem magamnak ezt a tudatot, és semmit nem tudok tenni. Folyamatosan harcolok magamban ezen gondolatok ellen, de nem megy.
jan. 25. 20:26
 3/12 A kérdező kommentje:

Kettes.


Köszönöm az értékes válaszod!

jan. 25. 20:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy nem tudod, hogy pszichiáterhez kell menni sürgősen! Nem igaz, hogy nem tudod!
jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen ilyenkor el kell menni a pszichiáterhez ad gyógyszert amitől elmúlik
jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Menjél pszichiáterhez, mert ebből ő segíthet kijönni.
jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Van tüneti és oki kezelés.

Terapeuta jól tudna segíteni ezen, kognitív viselkedésterápiával például.

jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

Paranoiás vagy üldözési mániás, tévéeszmés esetleg skizofrén

El kéne menned háziorvoshoz az valószínűleg a phszihiátriára küldd

Első körben a pánikbetegségedre lehetőleg kerüljétek már az antiphszihotikumokat, nem egy egészséges gyógyszer

Inkább valami stresszoldó kéne levendula bogyó (Lavekan) vagy Frontin Xanax

Ha ezek sem hatnak akkor ott a Rivotril esetleg bár én nem vagyok orvos de idegességre adtak már nekem is Rivotrilt egy esetben nagy dózisban

Kaptam utána antiphszihotikumokat amiktől teljesen tönkrement az idegrendszerem és bár a pánikrohamok nagyrészét és a téveszméket megszűntette de erősen ki is égeti az ember agyát és érzelemközpontját is

Tehát utolsó körben csak ha semmmi nem használ, nekem évekig elég volt 3mg Frontin például előtte meg már másfélnél tömték belém egyből az antiphszihotikumot amivel csak tönkretettek

Nem szedek már régóta antipshszihotikumot mert csak beteg vagyok tőle egyre súlyosabban kikészíti az idegrendszerem már neurológiai szinten is úgyhogy abba kellett hagyni

Azóta jobban vagyok egyébként csak azért némi igen erős maradványa azért megmarad a használatának idegrendszer tűrőképesség és potencia terén is nálam legalábbbis igen negatív hatásokat produkált

jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pszichiátriára semmiképp nem szeretnék bekerülni. Az egy életre tönkre tenne lelkileg, amiket ott átélnék. Sokan írtak már itt tapasztalatokat.
jan. 25. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehetsz skizofren, mert tudod magadrol, hogy nem vagy szazas... az mar jo dolog nagyon, hogy tudod, a paranoiad nem valos dolog. A valodi betegek nem tudjak, sot ha szembesitik oket azzal, hogy paranoiasak, csak duhbe gurulnak. Talan nem is igazi paranoiad van, csak valami kenyszerbetegseg feleseg, de mindenkeppen kellene egy pszichiatriai konzilium.
jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!