Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » “T rex arms” autizmus/adhd,...

“T rex arms” autizmus/adhd, tényleg ilyet jelez?

Figyelt kérdés

Hallottam, illetve olvastam róla, de komoly szakirodalmat nem találtam. Én állandóan ezt csinálom. Napi szinten. Sőt.


[link]


[link]


Jelenleg hülyesægnek érzem (két macskám van, aki érti, érti 😅). De elgondolkodtatott. Hallottam még olyat, hogy visszamaradt csecsemőkori reflex.

Valaki tapasztal/csinál ilyet?

Hozzátenném felnőtt vagyok.

Köszönöm!



jan. 26. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelezheti, de attól, hogy valaki csinálja még nem biztos, hogy autista. Van ismerősöm, aki régen sokszor csinálta, de nem autista.
jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor legalább van, aki hallott róla. Én se tartom annak magam, vannak jelek, de az nem elég egy diagnózishoz. Okén elvagyok amúgy kb. Csak ez érdekelt.

Lehet, hogy akkor ez a reflex dolog lesz. Moro reflex azt hiszem. Nem tudom, felnőttként hova lehet ezzel fordulni, inkább csak gyerekekről hallom, hogy foglalkoznak náluk ezzel. Pedig elvileg felnőttnél is fennmaradhat reflex ami aztán egy csomó gubancot okoz lelki szinten is.

jan. 27. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, minden rendben van veled, ha a jeleket néznénk mindenkinek lenne egyszerre minimum 100 mentális betegsége.
jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy!
jan. 27. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!