Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek így?

Miért érzek így?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok.

Kozepiskolas , fodrasz.

Ugy erzem (megint) , hogy az eletem busba borult..

Ez igy megy 2 hónaponta.

Egyszer minden bajom elszáll aztán jön vissza a busba borult időszak.

Kb 13 éves korom óta vannak velem bajok..

Alapiskolában nem voltak barataim,egy tanar total ram szallt , feltem tole nagyon...majd anorexias lettem.

A szüleim egyébként nyugodtak de viszont soha sehova nem mehetek (bulizni majd ha elkoltozom),zsebpenzt egyantalan nem kapok..ezeken kivul amugy a csalad rendben van .

Folyamatosan kattogok,stresszelek valamin,mindig talalok valamit magamnak .



jan. 28. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzel így, mert nem engednek a szüleid sehová. "A szüleim egyébként nyugodtak de viszont soha sehova nem mehetek (bulizni majd ha elkoltozom),zsebpenzt egyantalan nem kapok.." - ez nagyon nincs rendben. Szükséged lenne egy iskolapszichológusra, aki segít neked, hogy kigyere ebből az állapotból, egyébként meg ebben a korban a hormonok is össze-vissza tombolnak, emiatt is lehetsz szomorú meg levert.
jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HunLo ***** válasza:

,,Alapiskolában nem voltak barataim,egy tanar total ram szallt , feltem tole nagyon...majd anorexias lettem."

-Velem is volt ilyen ,hogy rám szállt egy tanár.Néha meg kell nekik mondani az igazságot.Én megtettem.


,,A szüleim egyébként nyugodtak de viszont soha sehova nem mehetek (bulizni majd ha elkoltozom),zsebpenzt egyantalan nem kapok..ezeken kivul amugy a csalad rendben van ."


-Próbáld ész érvekkel rá venni őket ,hogy adjanak pénzt.

Pl:Ha adtok akkor lesznek barátaim nem leszek ,,beteg" stb.

Ha nem megy ,akkor menjel nyáron dolgozni és azt oszd be egész évre.Vagy még év közben is menj dolgozni.


,,Folyamatosan kattogok,stresszelek valamin,mindig talalok valamit magamnak ."


Nekem az segített ,hogy megtaláltam a kedvenc filmemet illetve kedvenc zenéimet.

Illetve kedvenc filozófiámat.


Hallgas,nézz és tanulj.

Tanulj filozófiát.

Filozófiát sok helyen lehet tanulni.Pl:Harcművészeti edzéseken, egyes jóga oktatóknál(Ennél a résznél érdemes hozzátennem ,hogy ha jógázni kezdesz ,akkor csak olyan mesterhez menj aki érti is a filozófiát ,mert csak úgy

ér valamit.Illetve olvass a jógáról.)


(Ha elkezdesz tanulni valamilyen filozófiát ,akkor figyelj arra ,hogy az pozitív világképet alakítson ki nállad.)



Én ezt csináltam megtanultam a jóga filozófiáját stb.

Én ezt tudtam tanácsolni.

jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!