Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van velem alvás közben?

Feketeruhasember kérdése:

Ez miért van velem alvás közben?

Figyelt kérdés
Még nem alszom de érzem hogy most el tudok aludni és ezért tudatomnál is vagyok. Ha engedek az alvás érzésének akkor lassan ilyen zuhanásos zúgásos "borsódzós" (mint amikor a tv ben nincsen adás és megy a hangya foci) érzésem lesz de innen még fel tudok ébredni ha akarok. De ha innen is "tovább megyek" akkor elkezdek látni ilyen rémes arcokat nagyon közelről amik ilyesztőek és küzdenem kell velük és innen már nem tudok felébredni és kijönni ebből az állapotból csak ha a "harcnak" vége akkor az említett hangyafoci és zuhanás érzés elkezd fokozatosan megszűnni és akkor megint rendesen fel tudok ébredni és ki tudom nyitni a szemem.
jan. 31. 23:43
 1/1 HunLo ***** válasza:

Nekem is volt valami hasonló tapasztalásom ,de nekem ez csak gyerekként volt.


Feltételezésem az ,hogy az agy így bírja feldolgozni a félelmeket ugye ,amit a valóság hozzlétre (,,inspirál") ,mert nekem csak olyan arcok,alakok jelentek meg ,amitől féltem.

febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!