Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik akne elleni gyógyszer...

Melyik akne elleni gyógyszer nem ront a mentális egészségen?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és sajnos még mindig akneval küzdök, voltam mar mindenféle kivizsgáláson, próbáltam természetesen is gyógyítani, de sajnos semmi nem használ és semmilyen érzékenységet sem találnak. Kénytelen leszek bőrgyógyászhoz menni, ahol viszont biztos gyógyszert írnak fel. Volt már rossz tapasztalatom, sajnos nem emlékszem mi volt a gyógyszer neve, de depressziós lettem tőle, és mikor közöltem a bőrgyógyásszal elküldött, hogy ő már nem tud mit kezdeni velem. Valaki légyszíves segítsen! (Azóta kiderült, hogy pánikbeteg vagyok, arra is gyógyszert szedek, ezért sem akarom, hogy egy másik gyógyszer bekavarjon és elrontsa azt amit eddig elértem.)

febr. 1. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szerepel az EESZTben, hogy pánikbetegségre gyógyszert szedsz, a bőrgyógyászod nem fog olyat felírni, ami "ütközik" vele. Amúgy az ilyen probléma valószínűleg hormonális, és ha olyan gyógyszert írnak fel, az valóban az ember kedvét el tudja rontani. Menj el dokihoz és oszd meg vele az eddigi tapasztalataid, biztos, hogy tudtok köztes megoldást találni!
febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, igazad van, erre nem is gondoltam, hogy már láthatja. :) Sokan amúgy a Medinac nevű gyógyszert dícsérik
febr. 1. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!