Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzzem le a férfiaktól...

Hogyan győzzem le a férfiaktól való szorongást?és ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Holnap megyek egy teljesen új helyre dolgozni,ráadásul új munkakörbe,amit életemben nem csináltam.Csak férfiak dolgoznak ott,ráadásul még jól is néztek ki.Annyira félek,hogy leégek előttük,hogy ki fognak nézni stb.Sokszor jártam úgy,hogy kiszúrtak az utcán,fütyülgettek,trágár kifejezésekkel bombáztak(jólmegbsználak és társai, legtobb helyen úgy érzem,mint akire úgy tekintenek mint egy darab húsra).

Egyszerűen félek tőlük.Vagy is inkább szorongok,ha a közelükben vagyok.

Nem tudom hogy kéne erre magasról tenni,hogy jól be tudjak tanulni.Vagy egyáltalán van-e erre megoldás.


febr. 4. 02:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja azt kihagytam,hogy 23 éves vagyok,a szüleim elváltak 3 éves koromban,édesanyám férje nevelt utána aki alkoholista.Volt egy bátyám aki skrizofrén,sokat bántott lelkileg-testileg,aztán mérgező kapcsolat.

Talán van hozzá köze.

febr. 4. 02:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta egyedüli nőként dolgozom férfiak között. Sokkal jobb velük dolgozni, nincs hiszti, nyafogas, rivalizálás, fúrkálás, mint a nők között.
febr. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
20%
Szűz vagy vagy mi ez a pànik
febr. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

"Volt egy bátyám aki skrizofrén"


Mivel ezek gyakran ilyen örökletes dolgok, neked is lehetnek mentális problémáid, amivel nem árt szembesülni szerintem, pont azért, hogy helyén kezeld a dolgokat és uralni legyél képes.


Felesleges aggódni egyébként, a férfiak sem "állatok". Akik téged az utcán lekiabálnak, csak egy pr*m*t*v kisebbség. (Csillagozni vagyok kénytelen, a GyK bizonyos hülyesége miatt, nem részletezem.)


Hidd el, kerülhetsz tök normális / semleges társaságba, akik tisztelni fognak, mint embert. Ez a többség, egyelőre ebből indulj ki!


Ritkábban akadnak beteg elmék, kisebbségi komplexusos, féltékeny állatok (ők tényleg állati módon gondolkodnak), de ahhoz már közelebbi kapcsolat kiépítése is szükséges általában. Ez viszont esetedben csak munkakapcsolat. Gyanús mentális alakokkal nem szabad jobban összebarátkozni, távolságot kell tartani! Hátha ez segít.

febr. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!