Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » OCD-ben jártas pszichiátert...

OCD-ben jártas pszichiátert keresek. Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ahogy fentebb is említettem, elsősorban OCD-vel (is) foglalkozó pszichiátert keresnék, Budapesten belül vagy környékén. Előny, ha van lehetőség online konzultációra is.

Előre is köszönöm a segítséget.



febr. 4. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Én azt ajánlom, hogy ne menj pszichiáterhez. Szimplán csak felírna neked egy antidepresszáns-antipszichotikum kombót, amit a mellékhatásai és kockázatai miatt hanyagolnék. A legjobb, ami nekem is segített az az, ha elmész egy pszichológushoz, de nem egy valami jött-ment mentálhigiénés tanácsadóhoz, hanem egy rendes tanult pszichoterapeutához. A pszichoterápia az, ami a gyökerénél kezeli ezt a betegséget, nekem iszonyatosan sokat segített. Én nem kértem, de ha jól tudom kaphatsz mellé gyógyszereket is, ha szükséges, úgyhogy én először mindenképpen ezt a gyógymódot választanám a helyedben. Tudom hogy milyen szar, de nekem is sikerült kilábalnom belőle, neked is menni fog! Jobbulást! :)
febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a hosszan kifejtett válaszod!:) Szívesen kipróbálnám ezt is, én sem ragaszkodnék feltétlenül a gyógyszerekhez... Ide vagy esetleg privátba le tudod írni, hogy kihez jártál? Nagyon megköszönném:)

febr. 4. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is megírnátok, köszi :)
márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!