Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha bemegyek a SOTE pszichiátri...

Ha bemegyek a SOTE pszichiátriára és azt mondom öngyilkos leszek ha nem segítenek, mit tudnak tenni?

Figyelt kérdés

Állítólag ez az egyik legjobb pszichiátria, ha itt nem akkor hol máshol?

34/N



febr. 2. 22:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ott fognak. Hívd fel inkább a segélyvonalat.
febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%
Szia. Azt nem tudom, hogy mit tudnak tenni. Hogy hol máshol? Utánanézek. És ha találtam jót, ide írom.
febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ne fenyegetőzz, az sehol sem jó belépő. Ha beszámolsz nekik öngyilkos késztetésről és arról, hogy úgy érzed, az öngyilkosság az egyetlen lehetőség, ha nem kapsz mihamarabb segítséget, szerintem biztosan segítenek.
febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem 1 fogadó.
febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól tudom, a Semmelweisen nincs zárt osztály. A területileg illetékes pszichiátria zárt osztályára fognak vinni.
febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
22%
De miért kéne ezt nekik előre elárulnod? Mi a célod pontosan?
febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Egy utolsó esélyt adni magamnak.
febr. 2. 22:46
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
A zárton mindent kapsz, csak esélyt nem: [link]
febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem sem jó belépz, a "sziasztok, öngyi akarok lenni". Betesznek zártra, aztán kész.
febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem így kéne magadnak esélyt adni mert ott minden nap ezzel találkoznak a dolgozók. Ezért nincs így esélyed. Inkább kikene dolgozni a problémát. Mi az amin úgy gondolod hogy csak akkor segítenek ha öngyilkossággal fenyegetőzől?
febr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!