Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy valami...

Lehetséges, hogy valami komoly bajom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt kell rólam tudni, hogy alapvetően az esetek legnagyobb részében nagyon nyugodt vagyok, mondhatni lesz@rok mindent. Viszont az utóbbi időben úgy érzem, kezdem teljesen elveszíteni az irányítást magam felett. Nagyon gyakran személyiséget váltok, és elkezdek teljesen máshogy viselkedni, mint az előtt. Megváltozik a hanglejtésem, hangulatom, és a véleményem is bizonyos dolgokról. Ezenkívül van olyan, hogy teljesen apró dolgokon úgy felidegesítem magam, hogy már azt sem tudom, hol vagyok, és amikor lenyugszom már szinte semmire nem emlékszem onnantól, hogy ideges lettem. Legközelebb csak akkor emlékszem rá, amikor újra ideges leszek. A legnyugodtabb hangulatomból hirtelen a legidegesebbig tudok süllyedni, teljesen nonsense dolgokon. Pl amikor telefonálok valakivel, és nem hallja amit mondok, felforr az agyvizem és nem bírok mondani semmit, és mire visszatérek a normális idegi állapotomba már semmire se emlékszem, csak arra hogy ideges lettem. Ezenkívül van, hogy magamban beszélek, ez kb havonta egyszer jön elő. És nagyon para. Én irányítom azt amit ilyenkor mondok magamban, konkrétan olyan, mintha az agyam beszélne. Ez is elég para. Mi bajom lehet? Vagy ez normális? 16/L



febr. 4. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy 16 éves vagy és b@szakodnak a hormonok. Beszélni meg majdnem mindenki szokott magában, gondolatoknak hívják őket.
febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, amúgy nagyon sokat tudnak játszani a tinik agyával a hormonjaik, úgyhogy nyugi semmiképp se vagy bolond, de ha aggaszt ez akkor érdemes lenne elmenned pszichiológushoz, még ha nincs komoly bajod, akkor is sokat segíthet, hiszen tinikor ide vagy oda nehéz lehet így élni
febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Keress meg egy terapeutát ,vele mélyebben tudsz beszélgetni ,az érzéseidről / gondolataidról.

Igazából mindenkinek ajánlanám, ha

"egészséges" vagy ,vagy "nem egészséges"


𝐀𝐳 𝐞𝐥𝐬ő 𝐯á𝐥𝐚𝐬𝐳𝐨𝐥ó𝐧𝐚𝐤: 𝐣𝐚𝐯𝐚𝐬𝐥𝐨𝐦 𝐚 𝐭𝐞𝐫á𝐩𝐢á𝐭. 𝐕𝐚𝐠𝐲 𝐜𝐬𝐚𝐤 𝐬𝐳𝐢𝐦𝐩𝐥á𝐧 ,𝐦𝐞𝐠𝐭𝐚𝐧𝐮𝐥𝐧𝐢 𝐍𝐄𝐌 𝐞𝐥𝐛𝐚𝐠𝐚𝐭𝐞𝐥𝐥𝐢𝐳á𝐥𝐧𝐢 𝐦á𝐬𝐨𝐤 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥é𝐦á𝐢𝐭. 𝐅𝐞𝐥𝐟𝐨𝐠𝐧𝐢 ,𝐡𝐨𝐠𝐲 𝐦𝐢𝐧𝐝𝐞𝐧𝐤𝐢𝐧𝐞𝐤 𝐚 𝐬𝐚𝐣á𝐭 𝐛𝐚𝐣𝐚 𝐚 𝐥𝐞𝐠 𝐧𝐞𝐡𝐞𝐳𝐞𝐛𝐛. 𝐄𝐳 𝐚 " 𝐣𝐚𝐣 𝐜𝐬𝐚𝐤 𝐭𝐢𝐧𝐢 𝐯𝐚𝐠𝐲,é𝐬 𝐚 𝐡𝐨𝐫𝐦𝐨𝐧𝐨𝐤" 𝐬𝐳ö𝐯𝐞𝐠𝐞𝐭 𝐢𝐬 𝐞𝐥 𝐥𝐞𝐡𝐞𝐭𝐧𝐞 𝐡𝐚𝐠𝐲𝐧𝐢.𝐀𝐳é𝐫𝐭 ,𝐦𝐞𝐫𝐭 𝐯𝐚𝐥𝐚𝐤𝐢 𝐟𝐢𝐚𝐭𝐚𝐥 ,𝐦é𝐠 𝐧𝐞𝐦 𝐣𝐞𝐥𝐞𝐧𝐭𝐢 𝐚𝐳𝐭 ,𝐡𝐨𝐠𝐲 𝐧𝐢𝐧𝐜𝐬𝐞𝐧𝐞𝐤 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥é𝐦á𝐢! 🙃

febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!