Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy szakítás után öngyilkossági gondolataim vannak?

Figyelt kérdés

Nem tennék ilyet sosem, de nagyon rossz a hangulatok már hetek óta...

Semmire valónak érzem magam... Velem szakítottak 1,5 év után. Nagykn megszeretem az illetőt, de a férfi nem tudta viszonozni az érzéseim. Nagyon megvisel ez az egész felnőtt nő létemre.. 30 éves vagyok



febr. 8. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kicsit jobban vagy azóta?

Engem sajnos a párom többször elhagyott. Azt hittem belehalok a fájdalomba, de szó szerint. Nem tudtam addig, hogy a lelki fàjdalom fizikai tüneteket is képes okozni.

De mikor össze szedtem magam akkir végig gondoltam az egészet és elfogadtam a döntését. Borzasztó nehéz volt. Ezután inkabb abban kerestem az örömöt, hogy masoknak örömöt okoztam, segítettem, adakoztam...stb. ez jó erzéssel töltött el és megyógyultam. Kívanom neked, hogy Te is gyógyulj meg hamar!! És próbálj ne a búba temetkezni, mert az magàval ránt. Fog sikerülni, nehéz lesz, de sikerül.

És, ami még nagyon fontos ne gyűlölettel gondolj rá, mert az meg teljesen megmérgezi a lelked.

febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Hogy érzed maga most? Jobban vagy? Ilyenkor nehéz józanul gondolkozni, tudod ,hogy rengeteg férfi/nő van még a világon de Te csak őt akarod mindennél jobban és nem érdekel senki más :(


Én sajnos a kolléganőmbe szerettem bele, Ő is nagyon kedvel, de nem lehet köztünk semmi mert házas. Nem igazán tudom ,hogy mit tegyek mert sok év után egy tűrhető melóm van de lelkileg nagyon megvisel ez az egész és úgy nem lehet vkit elfelejteni ha mindennap mellette vagy.

febr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

#12

Ez biztos nagyon rissz lehet Neked.

De, ha a hölgy is kedvel, akkor a házassága biztos nem a legfényesebb. Ha azt erzi, hogy tőled figyelmességet, kedvességet kap neg lehet, hogy egyszer egy pár lesztek.

Az, hogy valaki hàzas semmit nem jelent. Nem ez jelenti a szeretetet. Nővérem 10 év után vàlt el. Férje leszarta.

febr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

#13


Enyhe kifejezés. Egyszer már volt párom munkahelyről, miután vége lett megfogadtam hogy ilyet soha többé mert a szakítás után nagyon keserves volt.

Bár igazad lenne...én várnék rá bármeddig.

Hát én elég rosszul érzem magam emiatt, hogy házas nőbe szeretem bele, tudom hogy ezt nem szabad, de nem tehetek róla, sajnos az ember az érzelmeinek nem tud parancsolni.

10 évnyi házasság után? :(

febr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

Pontosan így van. Nem tehetsz róla!

Bármennyire tíltod magadnak, nem fog jobb lenni.


Igen nővérem 10 év hàzasság után mondta, hogy a lehető legrövidebb időn belül válni akar. 30 éves és szépen ellaposodott a hàzasságuk. Nem volt bàntalmazàs vagy ilyenek. 2 gyermekük született. És azt mondta ő 30 évesen nég fiatal ahhoz, hogy kiégjen lelkileg a rossz kapcsolata miatt. Attól, mert valaki aláírja a hàzassági papírt, nem vállal kötelezettséget a szar életre.

Gyáva, aki nem lép. Szerintem erősítsd ezt a hölgybe. Boldogok is lehetnétek. Meg ő is. Nyilván nem boldog a házassága, ha kifele "kacsingat" (nem bàntásként írtam).

Minek szemvedni ebben a rövid életben egy sz@r kapcsolatban.

Mindenki a maga élete irányítója.

febr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire. Egy idióta miatt sem kell magad bűntetned. Sőt. Örülj hogy szakítottatok. Aki ilyen érzelmeket, meghalni akarást hozott ki belőled, az egy szar ember. Szarért nem érdemes szenvedni, örülni érdemes, hogy távozott
márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%

#15


Teljesen igazad van ebben. Nehéz ilyenkor jó döntést hozni, most a fejembe vettem hogy meglépek mert ezt így nem sokáig bírom. Haragszik rám és kéri hogy maradjak (nem akar elveszíteni,stb) de ez így nagyon nehéz.

Megértem, jogos.. de nem kérhetem tőle hogy vájon el , ezt a döntést neki kell meghoznia.

Azért két gyerekkel gondolom még jóval nehezebb lehetett a válás,sőt :/

márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!