Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám magamat eltüntet...

Hogyan tudnám magamat eltüntetni anélkül hogy meghalnék?

Figyelt kérdés

egy trauma hatasara senkiben nem tudok mar megbizni, ugy erzem mindenki kovet, lefigyel, kibeszel, kamu profilokat csinalnak nekem. ugy erzem akkor sem lehet nyugtom amikor a 4 fal kozott vagyok mert rettegek hogy valaki bantani akar es el akar

kapni, allandoan azon parazok hogy feltori valaki a fiokom, es kirakja az adataimat. Lassan mar csak ezek jarjak be a gondolataimat. Azon gondolkodtam hogy mutetekkel teljesen megvaltoztatom a kulsom, megvaltoztatom a nevem es a telefonomat is levaltom, aztan amint tudom, elhagyom az orszagot...


febr. 11. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Vonulj zárdába/menj el szerzetesnek.
febr. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha így lelépnêl mi lenne a rokonaiddal? Valamelyik biztos keresne téged,kiadatná ellened a körözést stb stb. És biztos rossz lenne neki a hirtelen szó nélküli eltűnésed...
febr. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Te vagy az Kati?
febr. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet akár paranoid skrizofrénia...Pszhiiátert kéne keresni mert ezt kezelni kell.
febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj a Mount Everestre hegyet maszni
febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!