Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyan aspergeresek/...

Vannak itt olyan aspergeresek/autisták, akik külföldön élnek részben vagy egészében? Ti, hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Én elég nehezen, nem mondom, hogy rossz lenne vagy valami, de nekem a más kultúra meg az idegen nyelv még nehezebbé teszi az ottani beilleszkedést. Még egy plusz réteg maszkolás kell hozzá, hogy funkcionáljak valahogy! Persze megvan a maga előnye is, mert így a másságomat sokszor annak tudják be, hogy külföldi vagyok és biztos azért vagyok ilyen zavart meg visszahúzódó mert másik kultúrkörből származom. Csak ez egy kis előny, sokkal nagyobb hátrány, hogy nekem még külön stresszforrás, hogy alapból kilógom a többségből, hát még így, hogy kulturálisan se illeszkedem be. Nektek mik a tapasztalataitok?

febr. 12. 06:56
 1/1 A kérdező kommentje:

Meg az ottani embereket milyennek látjátok a magyarokhoz képest?

Én azon vagyok ledöbbenve, hogy itt mindenki butább meg naivabb, mint otthon, vagy így érzem.

febr. 12. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!