Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hi. Mit tegyek? 20/L

Hi. Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés
Már nagyon rég van ez a problémám..egész kis korom óta. Most halt meg egy volt osztálytársam,sokként ért,önygilkos lett. Ez előtt pont egy éve halt meg nagypapám. Az előtt volt még pár halál esett,olyanok is akiket nem igazán ismertem. De én minden halál eset után félek. Olyan drasztikusan hogy az azt jelenti alig tudok ülni egyedül vagy egyedül egy szobában,még az ágyban is félek hiába a párom is mellettem van. Félek hogy a személy aki meghalt megjelenik stb.. de mind ezek mellett minden halál esett ugy megvisel hogy semmihez sincs kedvem,fura érzéseim vannak. Folyamatosan szorongok,amugyis vannak elég lelki-mentális problémáim..terápiára is járok. De ezzel fogalmam sincs mit tegyek..mi lesz velem ha közelebbi valakim hal meg?! Hogy győzhetném le ezt? Van olyan hogy már annyira beképzelem hogy árnyékokat látok,a tükörbe is alig merek bele nézni. Konkrétan azt érzem mintha az a halott engem kisértene. Nagyon durva ami történik velem.

febr. 12. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Mondd el a szüleidnek. Ha megértőek, keressetek együtt pszkchológust.

És akár azok akár nem, keresd fel az iskolapszochológust

febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 iskolapszihológust nem tudok már..mert nem járok suliba már.

Pszihológusom meg most is van,de erre nem sokat tanácsolt,annyit mondott hogy olyankor mondogassam magamnak meg a “szellemeknek” hagyjanak.

febr. 12. 16:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre se?

Ha mosz ezt mondja a pszichologus es mast nem akkor ideje váltani

febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#4 egyetemre jövőre fogok menni,mert kihagytam,az állapotom miatt.
febr. 12. 17:23
 5/11 Senior Séf ***** válasza:
27%
Sürgősen tedd rendbe az étkezésedet. Nagy ívben kerülj el minden feldolgozott "élelmiszert" és fordulj a természetes táplálékok felé.
febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 🤣 amugyis egészségesen étkezem stb.. xd
febr. 13. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, legalább te el tudtad a törlés előtt olvasni a segítő kommentemet?
febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 bocsi,de nem.:( enis meglepődtem hogy kiirta hogy van új válasz és nem jelenik meg.
febr. 14. 23:48
 9/11 anonim ***** válasza:

A barátod, rokonod, azért nem lesz az ellenséged, mert meghalt. Nincs miért félned a szellemétől. Talán eljön hozzád, de nem rosszakarattól fűtve, hanem szeretettel közeledik. Te meg rettegsz tőle?


Próbáld így értelmezni, akkor talán nem szorongsz.

márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Keresd, és találd meg a jóságos ISTENt, és az életed átmegy jóba.
márc. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!