Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hi. Mit tegyek? 20/L

Hi. Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés
Már nagyon rég van ez a problémám..egész kis korom óta. Most halt meg egy volt osztálytársam,sokként ért,önygilkos lett. Ez előtt pont egy éve halt meg nagypapám. Az előtt volt még pár halál esett,olyanok is akiket nem igazán ismertem. De én minden halál eset után félek. Olyan drasztikusan hogy az azt jelenti alig tudok ülni egyedül vagy egyedül egy szobában,még az ágyban is félek hiába a párom is mellettem van. Félek hogy a személy aki meghalt megjelenik stb.. de mind ezek mellett minden halál esett ugy megvisel hogy semmihez sincs kedvem,fura érzéseim vannak. Folyamatosan szorongok,amugyis vannak elég lelki-mentális problémáim..terápiára is járok. De ezzel fogalmam sincs mit tegyek..mi lesz velem ha közelebbi valakim hal meg?! Hogy győzhetném le ezt? Van olyan hogy már annyira beképzelem hogy árnyékokat látok,a tükörbe is alig merek bele nézni. Konkrétan azt érzem mintha az a halott engem kisértene. Nagyon durva ami történik velem.

febr. 12. 16:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nem tudod, hol találod jelezd, segíthetek.
márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!