Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert hallucinalok a telefonom...

Miert hallucinalok a telefonomrol?

Figyelt kérdés
leraktam este a telefonom, aludni készültem. aztán tiktokoztam meg egy kicsit, eltelt ot perc. es ekkor realizáltam hogy üres a kezem es a telefonom a szekrényben van. Pedig teljesen tisztan emlékeztem hogy melyik appokat nyitottam meg. Mitől van ez

#telefon #hallucinalas
febr. 15. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Álmodtad
febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
ezoteria
febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HunLo ***** válasza:
100%

Félálomban történnek érdekes dolgok.


Nálam is volt hasonló ,amikor hírtelen felíjedtem ,,álmomból" rá néztem a telefonomra és azt láttam ,hogy merülőben van illetve tisztán láttam az időt is.Vissza feküdtem és ekkor ébredtem fel.Ránéztem a telefonomra még egyszer nem volt merülőben illetve nem is annyi volt rajta az idő ,mint amikor ránéztem elsőnek.Szóval innen tudom ,hogy egy álom volt ,de mikőzben álmodtam nem tudatosúlt bennem az ,hogy ez csak egy álom.


Nekem ez a történetem.Egy kicsit lehet ,hogy más amit te tapasztaltál ,de én szerintem az az oka ,hogy miközben lefeküdtél egyből elaludtál és a hallucinációnak hit dolog nem az volt ,hanem csak egy álom volt.


Nekem ez az elméletem.

febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
ez meg mindig ezoteria ember telorol te nem tudsz almodni nem te vagy a telo...
febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!