Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jakab Ferenc pécsi virológus...

Jakab Ferenc pécsi virológus öngyilkossága előtt feltételeztétek volna róla, hogy lelkileg padlón van, és valószínűleg senki sem volt, akivel ezt meg tudta volna beszélni?

Figyelt kérdés

Szerintem ez tragikus.

Nem gondoltam volna, hogy ez szakmailag sikeres, elismert szakember ennyire magányos a problémáiban.



febr. 16. 18:26
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%

20


Egyetertek, ebben hogy nem ritka, de azert ne vonjuk le azonnal a konkluziot egy blog szeru weboldalrol. Voltak esetek is ahol kiderult olyan ember amfetaminozott akirol az isten szeme se latta volna... meg vannak rejtelyes halalok oroszorszagban, lehet azt is kezdjuk atvenni. Mindegy.


Nincs konkretum, meg ha jol olvastam a toxikologia van patologia kesobb jon. A tragikus korulmeny egyelore ismeretlen.


Erre pelda a sokak altal nem kedvelt Berki Krisztian, akirol 2023 majusban derult ki boncolasnal mi tortent: [link]


Amikor tragikusan meghalt rogton azzal jottek "kokain" "maffia", de ezek tippek voltak mert olyan "macso bunko" volt meg rendorsegi ugye, stb. [link]


Szerintem varjuk meg a veget a dolognak inkabb. Lehet egy virus vitte el, bakterialis fertozes, lehet alapbol szivbeteg volt, sclerosis multiplex, most csak mondok barmit, mert barmi lehetett, egy szivbetegnek meg egy eros stressz sokat szamit, lehet nem vette be a szivgyogyszert aznap peldaul.

febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván érdemes megvárni a hivatalos nekrológot, viszont nem emlékszem olyan esetre, amikor valakiről a halála után megírták, hogy öngyilkos lett, aztán kiderült, hogy igazából infarktusa vagy tüdőembóliája volt.
febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

21)

Azt írják, hogy felakasztotta magát.

febr. 18. 12:33
 24/36 anonim ***** válasza:
9%
Link esetleg?
febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákeresel, egy szempillantás múlva előtted a link.
febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
18%

Oke. Rakerestem google-on, en mast hasznalok. Ezeket a masod-domaineket talaltam, ahol irjak amit ti:


- pecsaktual: semmi felakasztasrol nincs szo


- Kiskegyed (azert ezen a szamat huzom..): Úgy tudjuk, magánéleti okok állhatnak a háttérben, a 46 éves professzor ezért vetett véget önkezével az életének – az egyetemen azt beszélik: felakasztotta magát || ugy tudjuk igen, honnan, kitol kikegyed... amugy megjegyzem masnak a halalabol szerezni nezettseget undorito


- oltk: Öngyilkos lehetett a professzor?


- vg: Öngyilkos lehetett Jakab Ferenc virológusprofesszor


- propeller (mi az anyam ez az oldal): az egyetemen azt beszélik felakasztotta magát || oke. beszelhetik, gimiben is van pletyka... mellesleg "Pécs Aktuál úgy tudja" szoval nem tudjak


- 82nullanulla (total megbizhato forras gondolom): ugyanaz mint a propeller...


Aki tud bizonyitekkent, felmutatni hiteles forrasbol pl penzcentrum, index, telex meg hasonlokban linket bekuldeni, hogy konkretan megolte-e magat es ugy, hogy felakasztotta magat, azok kommentben irjak be.


1, Konkretan, onkezuen megolte magat es nem feltetelzik es nem pletyka, hasonlo

2, Konkretan, felakasztotta magat

3, Ha lehet ahogy irtam, ne ilyen kiskegyed meg .. na tudjatok milyen oldalakat kuldjetek.

4, A weboldalak meg be*aphatjak, hogy egy hires, tekintelyes szakemberrol, virulogusrol terjesztik ossze vissza a halalat, plane groteszk modon hogy feltuno legyen, nem is teny, es feltetelzik, hogy onkezuseg volt.


Meg mindig nincs konkretum. Majd akkor beszeljunk errol, ha kiderul. Engem annyira nem fognak a feltetelezgeto kommentek foglalkoztatni, szorakozzatok ti ezen, en nem fogok.

febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
45%
Én automatikusan eltitkolt homoszexualitásra gondolok, mint ok az öngyilkosságra. Ide vezet a melegek démonizálása hazánkban és a melegek összemosása a pedofilokkal. Pedig egy meleg a légynek sem árt. Ezért is volna fontos az iskolában beszélni róla “felvilágosítani”, nem elhallgatni, hogy igen, vannak akik melegek és semmi baj sincs velük. Jakab Ferenc megismerte a médiafigyelmet, és retteghetett, hogy a melegségével ismét a figyelem középpontjába kerül.
febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
41%

"Meg nala hiresebb Chester Bennington-rol is kijelentette Mike Shinoda, hogy ongyilkos lett."


Chester Bennington és Chris Cornell a gyermekbántalmazási ügy felgöngyölítésén dolgoztak, ami pár évre rá robbant (lásd: Mel Gibson,

A szabadság hangja). Furcsa mód, pár hónap különbséggel mindketten önkezűleg vetettek véget a saját életüknek. Mellékesen jó barátok voltak.

febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

28)

Miért, te is rettegsz, hogy a melegségeddel fókuszba kerülsz?

febr. 21. 12:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!