Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel pótoljátok az alkoholt?

Mivel pótoljátok az alkoholt?

Figyelt kérdés
Új gyógyszer miatt nem ihatok többé, de gyakran hiányzik az érzés. Akik valamilyen okból letettétek a poharat, mit találtatok helyette? Legális dolgokra gondolok.
febr. 17. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Üdítővel. Mivel nem maga az alkohol hiányzott, csak a szokás. Meló után hazafelé megittam egy-két sört. Most megiszom egy doboz üdítőt.
febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Nekem egy barátom alkohol mentes sörre váltott és azt mondja, hogy jó az is igazából. Ő azt mondja, hogy annyira hozzá van kötve a szituációhoz, hogy az is kiváltja kicsit.


De nyilván ez nem a parti szituáció, ahhoz valami több kell.


Amúgy esetleg a szertartás kakaónak lehet kicsit lazító, emelkedettséget okozó hatása. Meg olvastam valami angol italról, ami nem jut eszembe :D

febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!