Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El tudta hagyni valaki hosszú...

El tudta hagyni valaki hosszú év szedés után a Paroxatot,esetleg a Rexetint?

Figyelt kérdés

febr. 18. 18:12
 1/4 Grimfox ***** válasza:
59%
Amikor egy hosszabb tünetmentes időszakom van, akkor mindig elhagyom. Utána évekig nem is szedem, csak ha valamiért elkezdenek újra előjönni a nyugtalanító gondolatok. Én rexetint szedek(bár a paroxat, és rexetin ugyan az, más néven).
febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nálam ugyanez,nem tudom letenni. Most szeretnél váltani,mert teljesen lehúzza a szexet. Neked nem?
febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:
Egyedülálló vagyok, ezért ilyen téren nem okoz akkora problémát a gyógyszer szedése. Azt tudom, hogy nálam is változás állt be a libidóban, és hasonlókban, de mivel nem kell "teljesítenem", ezért ez nem is szempont a gyógyzert illetően.
febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is, es anyam is husz-huszonot eves intervallumban le tudtuk tenni sokszor. A honapokig felezes, honapokig negyedeles, ketnaponta, haromnaponta negyed modszerrel.

Mivel en amugy plusz borderline-os is vagyok, ezert tobb orvossal egyetertesben kb nyolc eve ugy dontottem, allandoan szedek egy bizonyos mennyiseget. Az impulziv, szinte semmibol jovo destruktiv onszabotalas miatt.

Otven multam, nem hiztam ( mas, hogy egy eve mas miatt, nokent...), libidom tulsagosan is jo, vervizsgalatok mindig rendben.

márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!