Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hosszú távú Zolpidem (5mg...

Hosszú távú Zolpidem (5mg Sanval) szedése után. Ha leállok vele, nagyjából mennyi idő mire újra ki tudom aludni magam?

Figyelt kérdés
Összekötöttem a koffein csökkentéssel. Csak napi 2 koffeintablettát szedek, ezelőtt nagyjából 8 koffeintabi vagy energiaital volt. 4 napot szántam a dologra, ma van a második. Aludni alig tudok, fáradt vagyok, szarul vagyok. Továbbra is szedek napközben aneptinexet és rivotrilt, este pedig 30mg Mirzatent és 0,5mg Frontint.

2023. okt. 23. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Ezt előre senki nem fogja tudni. Tény ez nem egy nagy adag.
2023. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Tényleg nem nagy adag a Sanval. Sajna a pszichiáteremmel nem tudok konzultálni Jánuárig, a helyettessel meg nem szeretnék. A legjobb ha elhalasztom ezt a dolgot és Januárban konzultálok a pszichiáterrel.

Egyékbént a legnagyobb motivációm a koffein. 12 éves korom óta brutál mennyiségű koffeint fogyasztok mert nagyon fáradékony vagyok. Gondoltam talán az altatótól is kicsit fáradékonyabb lehetek. Többször elhagytam a koffeint és az altatót egyszerre. Persze a koffeinre egy héten belül mindig visszaszokom. Altató nélkül voltak hosszabb időszakok.

Az koffeint pedig nem orvos írja fel. Árt az emésztésemnek, a vesémnek is. Asszem amíg nincs a pszichiáterem addig a koffeinre fókuszálok. Azért nem iszom kávét mert arra már nagyon érzékeny az emésztésem. Ez a napi max 8 energiatal vagy koffeintabi is nagy eredmény a régi időkhöz képest de még mindig sokkal többet árt mint az összes vegyszer amit a pszichiáter felírt.

2023. okt. 23. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Elvileg 30mg Mirzatentől is sokan alszanak. Én pedig 10mg Sanvallal se. Tehát azt lerakni nem lesz talán nehéz.
2023. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem rohadt nehéz. Nem is erőltetem. Nem éri meg. Kábán, kialvatlanul bolyongani mint egy zombi. A végén még összejön valami karambol is.
2023. okt. 23. 17:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ.
2023. okt. 23. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!