Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok érzelmileg ilyen...

Mildred kérdése:

Miért vagyok érzelmileg ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés

Ha a gyerekkoromról beszélek,hogy pl mit csináltam az óvodába akkor könnybe lábad a szemem.

Most pedig az apámat sajnálom nagyon, de már kétszer sírtam tegnap óta ez miatt, elmentünk egy autó kereskedésbe kinézett már egy autót és nagyon megszerette volna venni , sokat gondolkozott rajta mert 2millioba kerül és ő nem akarja a meglévő autónkat továbbadni, keveset adnának érte,sajnos nincs erre pénz. Amikor látom a szemében mennyire szeretné azt az autót, de sajnos nem vehetjük meg. Elsírom magam harmadszorra miközben írok



febr. 22. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is ilyen érzékeny ember vagyok mindentéren...Pedig 28 éves férfi vagyok. Minket minden megvisel. Ilyennek teremtett a jó isten.
febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
borderlineosok hol vannak?
febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!