Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nosztalgiától szédülés?

Nosztalgiától szédülés?

Figyelt kérdés
Csak kívancsi vagyok van olyan aki szédült már meg nosztalgiától? Volt már hogy olyan helyre mentem ahol nagyon kicsi koromban voltam és megszédültem de más helyzetben is volt olyan hogy a nagyon erős nosztalgiától megszedültem

febr. 26. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha túl erősen gondolkodol akkor fel is robbanhat a fejed!


Ilyen baromságot a "nosztalgiatol szédül" 😂😂😂

Vagy a vernyomasod nem jó vagy pánik beteg lehetsz!

febr. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez nekem ismerős érzés..

Padláson soha életemben nem jártam, mivel kívülről lehet felmenni létrával, aztán kisgyerekként nem mehettem fel, nagyobbként pedig még nem volt rá szükségem.

Így 17-19 év után először jártam a padláson, megláttam egy dolgot vastag porral, amit tudtam hogy ott van, de eddig csak elképzelni tudtam egész életemben, mert soha nem láttam. Elkapott valami erős szédülő érzés. De lehet csak az oxigénhiány a por miatt. 😂

febr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Még mindig #2

Én is kíváncsi vagyok erre egyébként, az agy furcsa és bonyolult szerve az embernek, évezredek óta kutatják, de szinte semmit nem tudunk még róla. Vannak furcsa dolgok, amire egyszerűen nincs magyarázat. Ilyen amikor "megérzünk valamit", különböző betegségek, mint az epilepszia, stb. Nem egyszer volt hogy teljesen magamon kívül voltam, majd 1-2 nap múlva kiderült hogy valaki elhunyt.

Nem hiszek az ilyen varázslósdi, boszorkányos dolgokban, de az biztos hogy vannak fura dolgok az általunk ismert kvantumfizika határain túl is, amit elképzelni sem tudnánk.

febr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!