Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Uj kerdes Nagy D(ani)-tol, en...

Uj kerdes Nagy D(ani)-tol, en voltam szemet?

Figyelt kérdés

Gyogyszert vettem igen, es hazajovet gondolkodtam, hogy ez az ar itt nem jo. Megneztem a nyugtat es kettoszor szerepelt egy eleg nagy aru gyogyszer.


Mielott elmondom, felhivtam a gyogyszertart, hogy van-e nekik x bol mert nincs sokszor. Azt mondta lesz, es akkor mondtam neki, hogy akkor le is lehet ezeket amiket felsoroltam foglalni a mai gyogyszereket? Mondta igen.


Bementem a gyogyszertarba, aztan mondtam a penztarosnak, hogy a maikat kernem csak. Erre kivaltott egy masikat duplan. Felhivtam oket, hogy ez igy hogy, erre kerdes, hogy "es?" aztan mondom, hogy most akkor visszavihetem-e es visszateritik e.


Bementem es azt mondtak hogy regebbrol van meg gyogyszer es azt is kivaltottak. En meg mondtam, hogy de en azt mondtam telefonba is meg a penztarosnak is, hogy a MAI-kat akarom. Erre meg huzogatta a vallat es kussolt. Erre kerdeztem, hogy akkor most mindig kerdezzek neveket, hogy Julika meg Marika?


Meg alapbol mi ertelme, ugy is lesz*rnak.. ki volt a tokfej en vagy a penztaros.



febr. 27. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
A pénztáros nem figyelt oda rendesen, te meg flegmáztál. Egy- egy pont mindkettőnknek.
febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Mindketten :D

Ha több recept van, akkor érdemes normálisan megbeszélni, hogy melyik kell és utána át is nézni.

Visszavitted, visszakaptad, szóval baj nem lett belőle.

Ha nem volt kedves, az azért is lehetett, mert te sem voltál az.

febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
persze hogy utana jarok es felhaborit mert nagy osszeg, es 2 kolleganak mondtam a MAI-t kerem. Szerintem nekem van jogom felhaborodni. Persze jonnek miert nem nezi meg a nyugtat vasarlaskor, meg atvette a termekt, en meg mondtam, hogy igen INTERSPAR-ban nagybevasarlaskor is megnezi az ember ott a kasszanal feltartva mindenkit, hogy minden rendben van. O meg mondja ez egy gyogyszertar nem INTERSPAR, en meg mondta igen ugyanaz a korulmeny, csak 2 embernek jeleztem, hogy a MAI-t kerem, jelen idoben is, telefonban is, mert meg kellett rendelni. Ezen nem tudom hogy lehet felhaborodva a penztaros.
febr. 27. 13:34
 4/10 A kérdező kommentje:

2


Hat de nem is kozolte velem, hogy tobb recept van 2 volt, es en csak a mait kertem azon meg csak 1 van. Elteveszthetetlen.

febr. 27. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
4: És mégis te is eltévesztetted. Te sem vetted észre ott, hogy 2 dobozt kaptál, pedig csak egyet akartál.
febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tevesztettem, a mai-ra szamitottam nemtom hanyszor irjam le, azon 1 doboz van. Nem kell kozolnom hogy van korabbrol is es azt nem.
febr. 27. 13:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Ki is kellett javitanom a not mert 40mg helyett 20mg-ot mondott egy masik gyogyszernel vasarlaskor.
febr. 27. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

"Nem kell kozolnom hogy van korabbrol is es azt nem."

De igen, pont ezt kellett volna közölnöd, hogy egyértelmű legyen.

febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azon mi nem egyertelmu, hogy a mait akarom es ketszer elmondtam egy nap, a penztarosnak is helyben es arra a napra 1 doboz volt felirva? Te mar direkt huzod az agyam szerintem. Hagylak.
febr. 27. 14:00
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az a gyógyszer valami nyugtató...
febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!