Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan fáradt vagyok,...

Folyamatosan fáradt vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, dolgozom, mellette felnőtt oktatásban tanulok, minden napom rohanás, általában este 10 re kerülök ágyba.

Másnap reggel ugyanúgy 6:00 kor kelni kell, mert 7:00-ra bent kell lennem átöltözve.

Hétvégente, mikor a párommal vagyok, mindig este 10-től, másnap reggel 10-ig alszom, mint akit leütöttek, mégis fáradt vagyok.

Azt érzek tolom magam előtt ezt az egészet, és még a páromnak sem tudok sokszor “teljesíteni”, 5 perc alatt elmegyek… mit tegyek?



febr. 27. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Túlvállaltad magad, meddig tart még az oktatás?

A korai elélvezés viszont nem hiszem, hogy ettől van. Ha 5 perc alatt elmész, attól nem "használódtok el", kis pihi után lehet a második menet. Addig csináld szájjal, kézzel, simogasd.

De lehet valami vitaminhiány is, esetleg egy vérvételt a háziorvossal csináltathatsz. Azt is mondják, hogy ha valaki sportol, akkor jobban bírja a tempót...

febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kondizok, heti 5x…csak dohányzom sajnos (Iqos)
febr. 28. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!