Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lesz alvásparalízisem...

Miért lesz alvásparalízisem mikor alkohol után veszek be frontint?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeség amit csinálok de amikor iszok alkoholt és már megy ki belőlem az alkohol akkor mindig elkezdek szorongani és rossz közérzetem lesz,szóval amikor nincs már a véremben alkohol akkor veszek be frontint hogy a szorongás és a rossz közérzet elmúljon(tudom nem kéne piálgatnom,ha ezt váltja ki belőlem) és amikor beveszem a frontint akkor mindig alvásparalízisem lesz,ez miért van?Ha csak simán veszek be frontint akkor nincs ilyen.

6-7x volt ilyen eset hogy alkohol után vettem be frontint és mind a 6-7 alkalommal volt paralízisem.



febr. 28. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert alkoholra veszel be Frontint.
febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Legközelebb alkohollal vedd be!
febr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném..
febr. 28. 07:57
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Úgy jobban 6.
febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
54%
Miért vagy olyan agyatlan, hogy alkohol után veszel be frontint?
márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy gyk-n mostanába nincs semmi értelmes válasz vicc.Alkohol már teljessen kiment belőlem csak szorongtam utána és egy egyszerű válaszra szeretnék értelems választ kapni
márc. 1. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Hiaba ment ki beloled az alkohol, a frontinra ra van irva hogy kezeles alatt TILOS alkoholt fogyasztani es nem veletlenul.


A frontin miatt alakul ki a paralizis ha elolvasod a betegtajekoztatot sokminden kiderul peldaul az is hogy fokozza a depressziot is siman…


NEM VESZUNK BE FRONTINT SEM IVAS ELOTT SEM IVAS UTAN MINIMUM 1-2 HONAPIG!


Napi szinten szedem a frontint , hidd el tudom mirol beszelek.


Es teljesen mindegy hany mg frontinrol beszelunk.. nem lehet alkohollal keverni semmilyen formaban, hiaba erzed azt hogy kiment mar beloled teljesen az alkohol az nem jelenti azt hogy teljesen ki is ment…

márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!