Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges az hogy a stressztő...

Lehetséges az hogy a stressztől haluzom be a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem sokszor szokott megtörténni, viszont már többször is előfordult, hogy "elképzeltem" pár olyan dolgot, ami sokszor nem is volt a helyén...

A legtöbb példa a közlekedéssel kapcsolatos. Megint rossz buszra száltam fel úgy hogy a nyakamat rateszem hogy a buszra az volt írva hogy Nyíregyháza, de Hatvan felé ment. Hasonló a helyzet mikor nem ismerem fel azt a buszmegállót, amin mindig is le szoktam szállni..abban a pillanatban olyan mintha nem is az a megálló lenne ami.

Nemrégiben egy ismerősömmel beszélgettem mikor vartunk a buszra és esküszöm eloreengedett én meg foglaltam neki a helyét, azonban nem szállt fel. Kinéztem az ablakon hogy kint maradt-e. De sehol sem találtam. Az egész buszpályaudvarbol eltűnt. Őrült vagyok? Vagy micsoda? Mert néha nagyon kezd megijeszteni. És ezek után olyan nagy pánikba szoktam kitörni, mint aki megveszett és a sirogorcs kerulget. Nem fogyasztok semmilyen olyan szert. Nem is dohanyzom és nagyon nagyon ritkán szoktam inni, mikor ünneplünk valamit.

Valaki tapasztalt hasonlót? Kezeltetni kell?



febr. 29. 15:55
 1/2 wc papa ***** válasza:

Hat a buszmegallos nem talalom dolog meg semmi ahhoz kepest, hogy az "ismerosoddet" nem talaltad sehol es meg foglaltal is neki helyet, az meg ratesz egy kalappal, hogy beszeltel is vele.


A buszmegallo talan oke, de ebben a kontextusban teveszme lehet.. enyhe.


De az ismerossel dumalok az ha tenyleg nem volt ott, akkor hallucinacio. Meg nem ismersz fel dolgokat, ossze vagy zavarodva. Szerintem egy pszichiatriat megerne a dolog.

febr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gabor49 ***** válasza:
igen keress pszichiatert ez halucinacio 50/f
márc. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!