Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rehabon vagyok és Olanzapin-t...

Rehabon vagyok és Olanzapin-t kapok, de nincs rányomja semmilyen jelzés a tablettára, és citromos szőlőcukor íze van, lehetseges, hogy placebo?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szájban diszpergálódó vagy le kell nyelni? Nekem az előbbi van itthonra, ugyanolyan olanzapin, nincs rajta semmi jelzés.
2023. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát, az olanzapinet elég nehéz lenne placebonak nézni, kiüt, mint a szart.
2023. júl. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

2


ez nem igaz, en kaptam olanzapint raadasul kis adagban ami erosebben "kiutne mint a szart" mert a fo business ami "kiut mint a szart" az a histamine agonista ami az olanzapine-ban brutal modon alacsony Ki erteku (tehat nagyon erosen kotodik), de ez valamiert ugy van, hogy minel kisebb az adag annal jobban altat, de a mirtazapine is ilyen pl.


En kaptam olanzapinet hogy lenyugodjak erre nem hogy nem aludtam elkezdtem mindenkivel veszekedni meg hizni mint a diszno.

2023. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
TE kevered a kvetiapinnal.
2023. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
És csak mondom, hogy pl. 5 mg olanzapine vs 50mg (kis dózis, ezt használják insomniára) kvetiapin között a különbség olyan 5 lórugás. Az olanzapine javára. Amikor félrediagnosztizálták az ADHD-m biponak én kaptam mind a kettőből, az olanzapinetól 2órát nem bírtam ébren lenni. A kvetiapin is álmosít, valóban, de nem egy kategória ilyen téren. Az olanzapine az brutál.
2023. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tleg durva, én egyszerre kezdtem 15 mg Olanzapont, rivotrilt és sertralint szedni, az első néhány hetemre nem emlékszsem, pl hogy költöztem át egyik lakásból a másikba, csak foszlányok vannak meg , kb végigaldtam a 2 hetet, durva volt.

Jah igen, nem placebo volt, némelyik Olanzapin ilyen szőlőcukor ízű.

2023. okt. 18. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!