Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus/pszichológiát...

Pszichológus/pszichológiát tanuló aki válaszolna nekem egy kérdésre?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sajnos nem érzem túl jól magam mentálisan, úgy érzem nem ártana elmennem egy pszichológushoz és segítséget kérnem. Viszont tekintettel arra, hogy milyen sokba kerül, nem szeretnék elmenni hogyha nem feltétlenül javasolt. Tudom, legjobb lenne elmenni, de ilyen borsos árak mellett nem engedhetem meg magamnak.

márc. 1. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz.
márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Privátban szeretnél kérdezni azoktól, akik itt visszajeleznek, vagy esetleg leírod itt a helyzeted, hogy lehessen érdemben kommentben válaszolni?
márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Psycho ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, írj nyugodtan privát üzenetet! Szívesen válaszolok.
márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy itt a sok hozzá nem értő, végzettség nélküli fotelpszichológus fog neked írogatni és az aztán többet árt, mint használ. Ne itt akarj sorsfordító tanácsot kapni, ez nem így működik. Amúgy meg államiban ingyenes a pszichológus, pár alkalommal biztosan, ennek nézz inkább utána.
márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!