Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önasphyxiació probléma?

Önasphyxiació probléma?

Figyelt kérdés

mentalis beteg vagyok, major depresszios. nem akarom hosszura huzni a rudit, de szoktam magam zacskoval fullasztani. A gond az, hogy en birom, es van egy resz amikor ugy erzem mint amikor kicsapnam (ugy ertve ahogy ertve igen), de csak egy kicsit. Utana jon a remeges. ez utan is birnam de ettol felek, hogy ha tovabb csinalom behalok de nem igy akarok itthon emberek, az hianyzik hogy megtalaljanak igy itthon.


Ez miert lehet ez a remeges meg ejakulacios erzes egy darabig?


márc. 1. 21:58
 1/5 A kérdező kommentje:
azt fontos hozzatennem, hogy onmazochista vagyok - masoktol nem elvezem a fajdalmat, autoaggresszor vagyok (onmagamat szeretem bantani fizikalisan, erzelmileg is).
márc. 1. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb lenne, ha nem csinálnád...
márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja csak hat.. onserto is vagyok meg hat broder oszinten ideje levagni a fuvet mondjuk ki enyhen. gyogyszerek kb fingatnak engem, de amikor eljutok ugy a "tovabb ne szedd le" reszhez es belegondolok mennyi szart hagyok vegre itt es olyan jo erzes fog el, de itt kell maradnom mert ... nem itt akarok megrohadni marmint a helyen. van egy hely ahova elmennek es ott. Ahol senki nem jar csak en szoktam.
márc. 1. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:

"onserto is vagyok"

. Nem. Te egy ember vagy, aki árt magának.

De azzal azonosítsd magad, hogy milyen diagnózist kaptál.

márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az engem nem erdekel hogy milyen diagnozit kaptam meg miki vagyok. hanem ez a sok szar. es egyre rosszabb minden. Rossz palyan indultam mar gyerekkorom ota amirol ki tehet? senki. Es ez a rohadt idegesito broder, hogy nem tudok senkit megpofozni csak magam hogy miert buzolgok meg mindig itt ezen a Foldon.
márc. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!